Grizu-263 BEÜ Uzay Takımı’ndan, Başkan Akdemir’e Teşekkür Ziyareti

Geçtiğimiz yaz Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşen NASA’nın yürütücüsü olduğu uzay yarışması olan CanSat Competition 2017’ye büyük bir başarı göstererek katılan grizu-263 Beü uzay takımı, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Bülent Ecevit Üniversitesi’nin Mühendislik Fakültesi çatısı altında kurulan ve Prof. Dr. Bülent Ekmekçi ve Yrd. Doç. Dr. Hakan Kaya danışmanlığında çalışmalarını sürdüren grizu-263 BEÜ Uzay Takımı, haziran ayında ABD’de gerçekleştirilen yarışmada 100’ün üzerinde üniversitenin arasında 26. olarak ülkemizi ve şehrimizi başarı ile temsil ettiler.

Grizu-263 BEÜ Uzay takımı geçtiğimiz dönem takıma yapmış olduğu desteklerden dolayı Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür ziyaretinde bulundular. Bu ziyarette Bülent Ecevit Üniversitesi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkan Yarıdmcısı Yrd. Doç. Dr. Hakan Kaya, Grizu-263 Uzay takımı üyelerinden Bülent Ecevit Üniversitesi,  Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi Takım Kaptını Muzaffer Duysal, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği öğrencisi ikinci kaptan Çağla Aytaç Dursun ve Murat Can Eminoğlu ve İnşaat Mühendisliği Öğrencisi Süheyla Meryem Kuvvet hazır bulundu.

Başkan Akdemir başarıdan dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, takım tarafından hazırlanmış olan teşekkür belgesini kabul etti. Gelecek dönemde de ülkemizi, şehrimizi ve üniversitemizi temsil eden grizu-263 BEÜ Uzay Takımına desteklerinin süreceğini belirtti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: