Demir; Sanayi Sitesi için talep toplanmaya başladığını ifade etti

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir Elvanpazarcık beldesinde 40 dönümlük arsanın Sanayi Sitesi kurulmak üzere hazır hale getirildiğini ve talep toplanmaya başladığını ifade etti.

İlimizde sektörel çeşitliliğin sağlanmasına yönelik çalışmalar yanında kent içerisinde sıkışıp kalmış büyüme imkanı bulunmayan mevcut işletmelerin daha modern ve ihtiyaçlarını karşılayacak daha geniş mekanlarda üretim yapabilmeleri için Odamızca sürekli olarak yeni sanayi alanları oluşturma çalışmaları yapılmaktadır.

İlimiz Elvanpazarcık Belediyesi ile yapılan çalışmalar neticesinde Elvanpazarcık bölgesinde il merkezine 12 km uzaklıkta yaklaşık 40 dönümlük arazi sanayi alanı olarak tescil edilmiştir.

Halen kentleşme baskısı içerisinde kalmış büyüyemeyen mevcut işletmelerimiz ile üretime yönelik faaliyette bulunmak isteyen yeni girişimcilerimiz için oluşturulacak olan bu sanayi alanında yatırım yapmak isteyen girişimcilerimizin ön talep başvuruları Odamız tarafından alınacaktır.

Bu bağlamda Elvanpazarcık sanayi alanına yatırım yapmak isteyen girişimcilerimiz bizzat Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odamıza müracaat etmelerini bekliyoruz dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: