Sendikacılardan, CHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu, 17 Ocak 2018 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek göreve seçilmelerinden dolayı İl Başkanı Umut Başoğlu ve yönetim kuruluna tebriklerini iletti.

GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal’ın katıldığı ziyarette Genel Başkan Demirci, “Sayın Başkana, yeni seçilmiş olduğu görevinden dolayı başarılar diliyoruz. Zonguldak’a en iyi hizmetleri yapacağından eminiz. Allah yardımcısı olsun” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten CHP Zonguldak İl Başkanı Umut Başoğlu, “6 Ocak’taki İl Kongremizden sonra ziyaretler devam ediyor. Yine Zonguldak’ımızın yetiştirmiş olduğu, Zonguldak’ımıza çok değer katan, emeğine, emekçisine değer katan ve onun her daim haklarını, hukukunu her platformda savunan Genel Maden-İş Sendikamızın değerli başkanı ve yönetim kurulu arkadaşlarına bu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) kanayan bir yara. Ya dedemiz, ya amcamız, ya bir akrabamız madende çalıştı. Biz maden kültürüyle yetiştik. Ben de madenci bir aileden geliyorum. Yine Zonguldak’ımızın bundan sonraki süreçte de, TTK anlamında mücadelesini verecek değerli başkanımızla, değerli yönetim kurulu üyelerimizle, omuz omuza, ne yapmamız gerekiyorsa üstünüze ne düşüyorsa yapacağımızı CHP olarak taahhüt ediyoruz” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: