Bayraktar; “Yerel ve genel seçimlerde sandık güvenliğini birlikte sağlayacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Umut Başoğlu beraberinde il yöneticileri ile birlikte İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar’ı ziyaret etti.

 

Başoğlu ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi;

 

 

“Ya demokrasiye devam ya da tek adam rejimine devam denilecek bir döneme giriyoruz.”

“Bugün Amasra’da termik santral kurulmak istemesine karşı Zonguldak adliyesi önünde tepkimizi gösterdik ve davaya katıldık. Bartın, Amasra’ya yapılacak olan termik santrale karşı olduğumuzu buradan deklare ettik. Ardından Madenci Anıtı’nın önünde Türkiye genelinde olduğu gibi Zonguldak’ta da oturma eylemini gerçekleştirdik. Şimdi de İYİ Parti il başkanlığına ziyarete geldik. İYİ Parti siyasi yaşamına yeni başladı. Zonguldak’ta kısa bir süre içerisinde hem kurulup hem de teşkilatlarının ilçe kongrelerini tamamlamıştır. Önümüzdeki süreç zorlu bir süreçtir. Önümüzde 2019 seçimleri gibi zorlu bir süreç vardır. Hem yerel hem de genel seçimler yapılacaktır. Bu süreçte beraberce sınav vereceğiz. Bu süreçte Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman deklare ettiğimiz rejimin oylanacağı, ya demokrasiye devam ya da tek adam rejimine devam denilecek bir döneme giriyoruz. Siyasi arenada beraberce mücadele vereceğiz. Bundan sonraki süreçte değerli başkanımızın yönetimine başarılar diliyoruz.”

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle dedi; “CHP’nin Zonguldak il başkanına ve değerli yönetim kuruluna ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Başkanımızın da dediği gibi aynı yollarda aynı şekilde mücadelemizi vereceğiz. Kendilerini çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. En kısa zamanda aynı şekilde, aynı sahada mücadelemize başlayacağız. Zonguldak’ta dört aylık bir teşkilatlanma sürecini geçirdik. Kongrelerimizi tamamladık. Kurultayımızı da bitirmiş olduk. Bu vesileyle 28 Nisan’da Genel Başkanımız Zonguldak’ta olacaktır. Bununla ilgili çalışmalarımızı başlattık. Bundan sonraki süreçte seçim için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Daha sonrasında bizler de bu iktidara dur deyip demokratik bir hayata geçmenin, rejimin düzgün hale getirilmesinin mücadelesini vereceğiz. Yerel ve genel seçimlerde sandık güvenliğinden başlayarak pek çok mutabakat oluşturacağız.”dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: