Arıman,Uysal’ ile birlikte Ereğli’ de çalışmalarını sürdürdü

AKP Zonguldak 4. Sıra Milletvekili Adayı Züleyha Arıman Kdz. Ereğli İlçe teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında İlçeye bağlı, Ormanlı Beldesi, Anadolu Hastanesi, Adem Kursu, İşkur ve PTT hizmet binalarına ziyaret gerçekleştirdi.

Seri ziyaretler.

AKP Zonguldak 4. Sıra Milletvekili Adayı Züleyha Arıman ile Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ında katıldığı bugünkü seçim gezileri yoğun geçerken heyet başta ADEM Kursu olmak üzere, Anadolu Hastanesi’nde bulunan hastaları ziyaret etti ardından Ormanlı Belediyesine geçerek, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol ile bir araya geldi. Ormanlı’da Fındık Fabrikasını da gezen heyet daha sonra Ereğli’ye gelerek,  İŞ-Kur ile PTT hizmet binalarında yetkililer ile vatandaşların Ramazan ayını kutladı. İşadamı Hüseyin Tatoğlu tarafından İstasyon caddesinde yapılan Kültür Merkezi açılışına katıldı.

İlk ziyaret adem kursuna

Arıman ve Uysal’ın başkanlık ettiği heyetin bugünkü ilk durağı; Kdz. Ereğli Devrek yol ayrımına bulunan Aile Destek Merkezi (ADEM) Kursu oldu. Burada Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu ile görüşen heyet, Kdz. Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Halk Eğitim Merkezi ve İşkur Müdürlüğü işbirliği ile Kdz. Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aile Destek Merkezi’nde açılan kursla ilgili Madenoğlu’ndan bilgiler alarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Madenoğlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kursların son durumu hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

Hastalara geçmiş olsun

Buradaki ziyareti tamamlayarak, Kdz. Ereğli Anadolu Hastanesine geçen heyeti burada Hastane Genel Müdürü Şahin Elçi karşıladı. Elçi, Arıman, Uysal ve partililer ile birlikte serviste yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hastalarla tek tek görüşen ve sağlık durumları ile ilgili bilgi alan Arıman ve Uysal, hastane personeli, hasta ve yakınlarının Ramazan ayını kutladı ve 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimler için destek istedi.

Ormanlı’nın AKP Belediye Başkanı Bayram Başol’u da ziyaret eden Arıman ve beraberindeki heyet, Başol ile bir süre karşılıklı görüş alışverişinde bulunduktan sonra Ormanlı’da bulunan ve 100’ü aşkın bayanın çalıştığı Fındık fabrikasına geçti.

Fabrika İşçilerinden destekte isteyen Arıman ve partililer, çalışmalarında kolaylıklar dileyerek, Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için rey istediler.

İşkur, postane ve kültür merkezi açılışa katıldılar

Heyet Ereğli İlçesinde İş Kur Müdürü Ayfer Yavuz ve Postahane Müdürü Arzu Cebi ile çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduktan sonra Tatoğlu ailesi tarafından yaptırılan Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi açılışında hazır bulundular.

Yürekten destek istedi.

Arıman, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinde AK Parti’ye güçlü ve yürekten destek beklediklerini kaydederek, “Partimize, adaylarımıza seçimlerde sizlerden destek bekliyoruz. Zonguldak’ın sorunlarını yakından biliyoruz ve çözüm yolu bulma adına girişimlerde bulunuyoruz. Zonguldak’ın pek çok sorunun çözdük, çözmeyi de sürdürüyoruz. Bugüne kadar iktidarımıza, partimize büyük destek verdiğiniz bu seçimlerde destek vereceğinizden en ufak bir kuşkum yok.  Ülkemiz üzerinde oyunlar oynanıyor. AK Parti iktidarı ile yola devam” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: