Salmanoğlu; “Barış ve Kardeşlik kazansın”

Salmanoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “24 Haziran seçimlerine az bir zaman kaldı. Bu seçimler savaş talep edenlerle ,barıştan yana olanlarla geçecek. Tek adam rejimine karşı demokrasi isteyenler arasında geçecek. bizler barıştan yanayız emekten yanayız kardeşlikten yanayız.

7 Haziranda olduğu gibi HDP Olarak barajları aşacağız.Cumhurbaşkanı Adayımız Selahattin DEMİRTAŞ  Cezaevinde seçim koşulları hiç adil değil.Bunlara rağmen başaracağız. KAZANACAĞIZ.

içtiğimiz suyu,yediğimiz ekmeği soluduğumuz havayı korumak için,Toplumsal adaletçi,özgürlükçü,ekolojik bir hayat ve demokratik bir toplum için ,barış içinde yaşam hakkı için ,

Gelir adaleti ve daha fazla istihdam için,Çevremizi ,denizlerimizi,doğamızı korumak için,BİR OY HDP’YE BİR OY DEMİRTAŞ’A Ohal ve KHK Rejimine son vermek için,Tek kişinin egemenliğine dur demek için ,Eşit yurttaşlık temelinde bir arada yaşamak için.BİR OY HDP’YE BİR OY DEMİRTAŞ’A Halkımızın RAMAZAN bayramını kutlar. mutlu sağlıklı barış dolu bir bayram geçirmelerini temenni ederim.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: