CHP Grubu mecliste “Hayır Oy’u kullanacak

Ereğli’de Kampüs Alanı tartışma yarattı.Kdz Ereğli’de Üniversite için ayrılan Eski Devlet Hastanesi alanı ile ilgili tartışma başladı.

CHP Merkez İlçe Başkanı Sertan Ocakcı belirlenen alanın farklı amaçla kullanılmak istendiğine dikkat çekti.

Ocakcı; “Çarşamba günü Kdz. Ereğli Belediye Meclisinde CHP grubu belediye meclis üyeleri olarak Ereğli’mizin geleceği için, Kampüs arazimize sahip çıkmak için güvenlikli bölge yapılmasına halkımız için, yarınlarımız için, umutlarımız için çıkıp “HAYIR” diyeceğiz”.

CHP Merkez İlçe Başkanı Sertan Ocakcı yaptığı basın açıklamasında; “Eski devlet hastanesi alanının Kampüs alanı olması için hep beraber bütün Kdz. Ereğli belediye meclis üyeleri ile birlikte karar vermiştik. Siyasi iktidar sahipleri bugün yarın diyerek Ereğli’ye umut aşıladılar. Kdz. Ereğli halkı büyük bir heyecanla temel atılacağı günü beklerken elimizden günden güne gittiğini gördü. Nisan ayında CHP olarak müdahale ettik, sahip çıkılmasını istedik.

Fakat gördük ki birileri kampus alanının elimizden gitmesini çoktan kabullenmişler. Hatta neredeyse gitmesinin iyi olacağı yönünde telkinler vermeye başlamışlar. Biz CHP Kdz. Ereğli olarak Kdz. Ereğli’mizin kampüs ile üniversite şehri olması için kararlı tavrımızı sürdürmeye devam edip, eski devlet hastanesi diye bilinen kampus alanımıza sahip çıkmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz. 5 Eylül Çarşamba günü Kdz. Ereğli Belediye Meclisinde CHP grubu belediye meclis üyeleri olarak Ereğli’mizin geleceği için, Kampüs arazimize sahip çıkmak için güvenlikli bölge yapılmasına halkımız için, yarınlarımız için, umutlarımız için çıkıp “HAYIR” diyeceğiz.

Kdz. Ereğli belediye meclisinde kimin Kampüs alanı için, kimin Kdz. Ereğli için nasıl oy kullanacağını halkımız görecek ve buna göre değerlendirecektir.

Kdz. Ereğli’mizi düşünen ve geleceğine sahip çıkmayı düşünen iktidar belediye meclis üyelerini aklı selim oy kullanmaya davet ediyorum.

Kamuoyu bilmelidir ki, CHP Kdz. Ereğli bugüne kadar Kampüs alanına sahip çıkma mücadelesini vermiştir. Vermeye de devam edecektir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: