Alan; “Zonguldak’ımızın her bir ferdiyle köprüler kurmak istiyoruz”

Adalet ve Kalkınma Partisi(AKP) de Aday Aayı başvuruları devam ediyor. Kızılay Kan Merkezi müdürü ve eski Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) önceki dönem İl yönetim kurulu Üyesi Dr. Selim Alan, AKP’den Zonguldak Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Selim Alan başvuru dosyasını İl Başkanı Zeki Tosun’a testlim etti Alan; “Üzerinde sadece arabaların gittiği yollar yapmak yerine samimiyetle çalışarak gönüllere ulaşan yollar da yapacağız. Zonguldak’ımızın her bir ferdiyle köprüler kurmak istiyoruz Mahallelerimizi caddelerimizi yaşam ve cazibe merkezi haline getirmek için yetki vekaletine talibiz”dedi

Kızılay Kan Merkezi müdürü ve eski Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) önceki dönem İl yönetim kurulu Üyesi Dr. Selim Alan, AKP’den Zonguldak Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Selim Alan başvuru dosyasını İl Başkanı Zeki Tosun’a testlim etti..

Başkan Zeki tosun Selam Alan’ı hayırlı olsun diyerek başarı dileklerini sundu.

Dr. Selim Alan’da parti toplantı salonunda kendisini desteklemeye gelen vatandaşların yer aldığı basın toplantısında neden aday olduğunu ifade eden değerlendirmelerde bulundu

Alan yaptığı konuşmada, ”

“Karaelmas Diyarı, Emeğin Başkenti Zonguldak’ın dört bir yanında güçlü Türkiye hayalinin peşinden koşan kardeşlerimi ve büyüklerimi can-ı gönülden selamlıyorum.  Bizler 2001 yılında kurulan ancak kökleri atiye ulaşan kutlu bir davanın sancaktarı ve neferleri olarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde parti büyüklerimizin desteğiyle büyük bir mirası omuzlamak için bugün buradayız. Başta Zonguldak’ımız olmak üzere ülkemize ve milletimize hizmet için çıktığımız bu yolculuğu, inşallah, hayırlısıyla menziline ulaştıracağız. Bir mensubu olmaktan gurur duyduğum, gerek şahsım gerekse de ailem adına hassaten bir sevda olan AK Partimizde önümüzdeki dönemde Belediye Başkanı olarak hizmet etmek için bugün buradan vira bismillah diyoruz”dedi

Alan, partiye girişinden bugüne kadar olan süreyi dile getirdikten sonra sözlerini şöyle sürdürdü, “Zonguldak gencine, geleceğine, nesline, yetimine, öksüzüne, yaşlısına, engellisine her zaman sahip çıkmıştır. İstiklal şairimiz Mehmet Akif’in de dediği gibi:  “Sahipsiz memleketin batması haktır, Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.” Diyeceğiz ve Zonguldak’ı AK Belediyecilik ile buluşturacağız Bu niyetle bizler bugüne kadar boş durmadık. Her zaman Ankara’ya giderek çok önemli temaslarda bulunduk. Önce şehrimizde bir alan çalışması yaparak, belediyecilikten kaynaklanan sorunları tespit ettik. Ardından ihtiyaçları belirleyerek, bunları yerine getirmek için sizlerin karşısına çıkmaya karar verdik.

Projelerimizle, doğasıyla, konumuyla, deniziyle ve kültürüyle şehrimizin gizli hazinelerini gün yüzüne daha fazla çıkaracağız. Şuan da çalıştığımız, fikir alışverişinde bulunduğumuz çok kıymetli akademisyenlerimiz var. İstişarelerde bulunuyor, desteklerini alıyoruz. Ankara’da bürokratlarımız ile hassaten yakın temaslar kuruyoruz.

Bizim belediyecilik anlayışımızın en önemli noktalarından biri ise istişareye, birliğe ve beraberliğe açık olmamız ve şehrimizin tüm renklerini kucaklayacak olmamızdır. 16 yıllık iktidarımızın gücüyle birlikte top yekün muassır medeniyetler seviyesine ulaşmak için gece gündüz çalışmaya talibiz. Üzerinde sadece arabaların gittiği yollar yapmak yerine samimiyetle çalışarak gönüllere ulaşan yollar da yapacağız. Zonguldak’ımızın her bir ferdiyle köprüler kurmak istiyoruz. Nasıl ki insanoğlu ruhu olmadan sadece et ve kemikten ibaret ise insan ruhunu okşamayan ,insana değer katmayan şehir sadece beton yığınıdır. Evlerimizin ve şehrin yükünü çeken kadınlarımız için projelerimiz var, yarın bu şehrin asıl sahibi olacak olan evlatlarımızın, gençlerimizin yüzünü güldürecek, onları geleceğe hazırlayacak projelerimizle ile geliyoruz.

Mahallelerimizi caddelerimizi yaşam ve cazibe merkezi haline getirmek için yetki vekaletine talibiz. Sözlerimi burada noktalarken, önümüzdeki seçimlerin Şehrimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, sizleri sevgiyle ve hürmetle selamlıyorum.”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: