Başkan Akdemir Emekli olan personele teşekkür plaketi takdim etti

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Belediyemizden emekli olan işçi personellerimize teşekkür plaketi takdim etti. Belediyemizde uzun yıllar görev yapan ve çeşitli birimlerimizde çalışma hayatını sürdüren ve 14 Ocak 2019 tarihinde emekli olan işçi personellerimize plaket töreni gerçekleştirildi.

Belediye Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen plaket törenine; Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Cangöz, Özel Kalem Müdürü Hasbi Kabaca, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hatice Alın; Destek Hizmetleri Müdürü Kenan Alın, Muhasebe Müdürü Mevlüt Dağkıran, Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Tatar, Su İşleri Müdürü Kudret Özdemir, Terminal Müdürü Nazmi Çolpan ve Mezarlıklar Müdürü Suat Baş katıldı.

Belediyemizin Fen İşleri ve Su İşleri Müdürlüklerinde uzun yıllar görev yapan, Mehmet Bayrak, Siyami Karagöz, Veysel Ertek ve Muhammet Özdemir, teşekkür plaketlerini Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’den aldılar.

Zonguldak Belediyesi’ne bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür eden Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Çok değerli mesai arkadaşlarımın hakları asla ödenmez. Belediyemize çok hizmet ettiler. Görev süreleri boyunca işlerini en iyi şekilde yapmaya gayret gösterdiler. Emekliliklerini hak ettiklerini düşünüyorum. Bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: