Şanal; “Kendi Asfalt tesisimizi kuracağız”

CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal seçim gezilerine devam ediyor. Zonguldak inağzı Mahallesinde bir eve konuk olan Şanal’a ilgi büyük oldu. Ziyarete İl Başkanı Hakkı Güney ve CHP Meclis üyesi adaylarıda eşlik etti. Şanal’a otobüs fiyatlarının pahalılığından yakınan mahalle halkı Şanal’dan göreve geldiğinde buna bir çözüm bulmasını isterken sosyal yaşam alanlarının olmadığını belirtti.

 İnağzı muhtar adayı Kemal Ünal; “Başkanım emeklimizin vakit geçireceği bir alan yok. Herkesin yararlanabileceği sosyal yaşantının canlanacağı bir tesis istiyoruz. Gençlerimiz işsiz, devamlı göç veriyoruz. Baz istasyonlarını tepemize diktiler. Bunlardan kurtulmak istiyoruz” dedi.

Zonguldak Belediyesi’nin bu tür sorunlarda ancak taraf olarak çözüme ulaştırabileceğine vurgu yapan Şanal; “Biz temiz çevre belediyeciliği olarak yola çıktık.Elimizden ne geliyorsa sizlerin mutluluğu için yapacağız. Sosyal tesisler olarak milli emlakla görüşüp ne gerekiyorsa yaparız. Her mahalleye çocuklar oynarken gelişeceği parklar ve spor kompleksleri yapmak projelerimiz içerisinde var. Asfalt tesisi kurup kendimiz üretip, kendimiz tüketmek istiyoruz. Aynı zamanda çevre belediyeleri de bu işin içine katmak istiyoruz. Kendi asfalt tesisimizi kurarak Zonguldak’ı belediyecilik olarak yukarılara taşıyacağız. Bize güvenin ve destek verin” dedi.

CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney

Şenol Şanal’ın İnağzı mahallesindeki ev toplantısında konuşan CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney; “Diğer partiler nereden başlayacağız diye düşünürken biz merde kalmıştık diye işe başlayacağız. Ülkenin ne hale geldiğini görüyorsunuz. Şenol Başkanıma siz saygıdeğer vatandaşlarımızın oyunu istiyoruz. Şenol Başkanımızın verdiği sözleri bizde takipçisi olacağız. Gençlerimize sahip çıkmalıyız. Şartları zorlayıp onlara burs kaynakları oluşturmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. AK Parti zamanında; “Öğretmenden Başkan olmaz” diyordu. Şimdiki adayları doktor nasıl olacak? Siz mühendise güvenin destek verin” dedi

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: