Güney; “CHP Bayrağını tekrar belediye binasına asacağız”

 

CHP Zonguldak il Başkanı Hakkı Güney; “Şenol Başkanın liderliğinde CHP’nin bayrağını tekrar belediyeye asacağız. Süreç azaldı. Bu süreçte mümkün olduğunca hızlı ve zekice hareket etmeliyiz. Pilot mahallelerdeki arkadaşlarımızın yoğunluğu ve çalışmalarını gördük. Bu yönde meclis üyesi arkadaşlarımızın da onlarla uyum içinde çalışması gerekiyor. Sayın Şenol Sanal’ın insanlar ile diyalog noktasında çok başarılı olduğunu düşünüyorum” dedi.

Zaman; “Seçimi alacağız kimsenin şüphesi olmasın”

Seçimi almak konusunda hiç bir şüphesi olmadığına vurgu yapan CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman; “Seçimi almak konusunda bir tedirginliğimiz yok. Merkez İlçe olarak 3 arkadaşımız başkan adaylığı için yola çıktı. Ancak Genel Merkez Şanal dedi. 31 kişiyi sıralamaya sokmamız gerekiyor. Biz Merkez İlçe olarak öncelikli hedefimiz seçimi alabileceğimiz bir liste oluşmasını istedik. Özenle hiç kimsenin duygusal ilişkileri olmadan akıl ve mantık doğrultusunda seçim alma odaklı bir liste yaptık. En iyi liste CHP listesidir. 31 Martın ertesi günü Zonguldak’ta baharı getirmek için merkez ilçe böyle bir listeyi getirmiştir. 31 Mart akşamı hepimizin yüzü gülecek” dedi.

Şanal; “Çok çalışacağız ve başaracağız”

Bütün belediye meclis üyelerinin aynı zamanda Zonguldak Belediye Başkanı olacağına vurgu yapan Şanal; “Karşılıklı nezaket ve iyi bir anlayışla biz bu şehre yeteriz. Herkesin belediye başkanı olmak için yola çıkan bu arkadaşınız, listede yer almadığı halde, başkanlığı birlikte paylaşma teklifinde bulunuyorum. Biz parti olarak iktidara geleceğiz. Sonra iktidarın nimetleriyle mutlu olacağız. Sizlerin katkıları ile belediye başkanı olmak bir onur. Sizlere de bu mutluluğu yaşatacağıma söz veriyorum. Hiç kimse daralmasın, kırılmasın. Yapacağımız etkin çalışmalarla yapılması gerekenleri yapıyoruz. Her ne kırgınlık varsa bana kızın. Ama artık eteğimizdeki taşları, kafamızın arkasındaki hırsları bir kenara koyarak yürüyelim. Artık liste ile alakalı kırgınlıkları, küskünlükleri bırakalım. Samimi duygularımla sizlerin daha tecrübeli olduğunuza inanıyorum. Ben bu teşkilatımıza güveniyorum. Ben sizin emrinizdeyim. Bir şeyi başarmak için hayal etmek ve istemek çok önemli ama yeterli değil çok çalışacağız ve başaracağız.” dedi.

Ömür; “Otuz binin üzerinde oy alacağız”

Zonguldak’ta iyi olanlarla yola çıktıklarına vurgu yapan İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Ömür; “CHP ve İYİ Parti Genel Merkezinin yaptığı protokolle seçime beraber gidiyor. Biz Zonguldak’ta iyi olanlarla yola çıktık. Bize karşı duranlara 1 Nisan şakası yapalım. 30 binin üzerinde oy alacağımıza inanıyorum. İnşallah Zonguldak’ta belediyeyi alacağız” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: