Şanal; “5 yılın sonunda başka bir Zonguldak göreceksiniz”

CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal Soğuksu Köprü Ayağı’nda kahvehane toplantısı düzenleyerek vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıda Şanal’a, CHP Zonguldak Belediye Meclis üyesi adayları da eşlik ederken yoğun ilginin yaşandığı toplantıda vatandaşlar mekana sığmadı.

Vatandaşların isteklerini dinleyen Şanal; “Ülkenin ekonomisinin nereye geldiğini görüyorsunuz. 16 yıldır yönetilen bu ülke ekonomiyi nereye getirdi ? Hep beraber izliyorsunuz. Zonguldak’ta 3 yıl önce doğal gaz yoktu. Doğalgazın yapımı evet yollarda bir tahribata neden oldu. Son 3-4 yılımız yerin altına çalışmakla geçti ve bu artık bitti. Bundan sonra artık asfalt tesisi kurarak astfaltlanmayan yol kalmayacak. 5 yılın sonunda bambaşka bir Zonguldak göreceksiniz. Asfalt tesisine işci alarak istihdam yaratacağız. Sokak hayvanlarına barınacakları güzel bir yer ve hayvan hastanesi gibi bir klinik oluşturacağız. Yaşlılarımıza evde bakım hizmeti oluşturacağız. Kadınlarımıza istihdam yaratarak onlarında bu şehrin gelişiminda katkısı olacak. İlk baş üreteceğiz. Artık ağzınızı musluğa dayayıp su içebileceksiniz.” dedi.

“Proje hırsızlığı yapıyorlar”

Zonguldak ile ilgili bazı projelerin Zonguldak’ın ortak projesi olduğuna vurgu yapan Şanal; Kızlar plajı, Kapuz ve Orta Kapuz, Lavuar Alanı gibi projeler bu şehrin ortak projeleridir. Çıkıyorlar kendi projeleri gibi, devletin projelerini alıp yayınlıyorlar. Lavuar Alanı Projesi İsmail Eşref döneminde parası verilerek ve yarışma düzenlenerek hazırlanmış bir projedir. Yiğidi öldür ama hakkını yeme. Proje hırsızlığı yapmanın anlamı yok. Lavuar Alanı Projesi İsmail Eşref döneminindir.” dedi.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: