Şanal; “Yaratılanların en yücesi insan için yola çıktık”

CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal Yeşil Mahalle’de kahvehane toplantısında vatandaşlarla buluştu.Yoğun ilginin yaşandığı toplantı öncesi vatandaşlar Şanal’a sevgi gösterisinde bulundu.Şanal’a kahvehane toplantısında CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Fatma Gülay,Millet İttifakı Zonguldak Belediyesi Meclis üyesi adayları ve partililer eşlik etti.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney; İYİ Parti ile Zonguldak’ta ittifak yaptık. İki parti olarak seçime gidiyoruz. Zonguldak’a bir mühendis gerek. Biz nerde kalmıştıkla başlayacağız. Evet doğalgaz çalışmaları nedeniyle biraz bazı çalışmalar gecikti. 1 Nisan itibari ile ilk 6 ayda Zonguldak’ın çehresi değişecek. Çocuklarımızın geleceği için, çocuklarımızın akşam yatağa aç girmemesi için başarmamız lazım” dedi.

“5 yılda Zonguldak’a kabuk değiştirteceğiz”

Yapacağı projeler hakkında bilgiler veren CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal; “Yaratılanların en yücesi insan için yola çıktık. Etnik kimliklere, inançlara saygılıyız. Bize destek verin. Son 4 yıldır doğal gaz çalışmaları yüzüne biraz sıkıntı çektik. Doğalgaz çalışmaları öyle kolay değil. Alt yapı hizmetleri ile birlikte süre biraz uzadı. Ama artık bu sorunlar bitti. Yetkiyi alır almaz ilk işimiz Asfalt Tesisi kuracağız. İlk 6 ayda asfaltlanmadık yol kalmayacak. Asfalt tesisini kurarak gençlerimize istihdam da sağlayacağız. Kızlar Plajı projesini ilk 6 ayda hizmete geçirerek Zonguldak halkına sosyal bir tesis kazandıracağız. Emeğin başkenti olan Zonguldak emekli başkenti oldu. Emeklilerimizin iyi vakit geçireceği bir alan oluşturacağız. Cenaze işlerini en üst düzeye çıkaracağız. Kimsesizlere ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğiz. Kimse yatağa aç girmeyecek. Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıp onları sosyal hayata katacağız. Kadınlarımızın, gençlerimize bilgi ve beceri kursları açacağız. Marka yaratıp gelir etmelerini sağlayacağız. Katı atık bedellerini düşüreceğiz. Su diğer yerlere göre ucuz ama yeni tekniklerle daha da ucuzlatacağız. Zonguldak’ta suya 5 yıldır zam yapılmadı. Çalışma arkadaşlarım burada. Gözlerinden okumuyor. Gelde şu Zonguldak’ı uçuralım diyorlar. Zonguldak’ı uçuracağım. Ben bir mühendisim ve aynı zamanda esnafım. Diğer adaylar ne mühendis nede esnaf. Parayı kullanmayı da, Zonguldak Belediyesi’nin neresinde ne sorun var hapsini biliyorum. Bilenle bilmeyen bir olur mu ? İşi ehline verin. Halka hizmet hakka hizmettir. Bu mantıkla çalışacağız. Zonguldak’ın bir beş yıl kaybetmeye tahammülü yok. Bize yetki verin ve denetleyin. 5 yılda Zonguldak’a kabuk değiştireceğiz” dedi.

“Zonguldak’a hizmet için Şenol Şanal”

Zonguldak için mühendis gerek Deniz Yavuzyılmaz; “Zonguldakta Millet İttifakı ile seçime gidiyoruz. İki parti olarak Zonguldak’ta en iyi bu işi yapacak kişinin Şenol Şanal olacağı kararını verdik. Bizler 55.000 TTK işçisinden 7000 TTK işçisine düşürülmüş bir şehrin çocuklarıyız. Belediyeciliğe bir mühendis gerek. Şenol Başkanım Zonguldak’ın sorunlarını iyi biliyor. Çözeceğini de inanıyorum. Hepimizin başkanımıza destek vermesi gerekiyor. Zonguldak için işi bilene vermeliyiz. Seçim sonrası Türkiye Haritasında haritada Zonguldak’ı kırmızı yaparak iktidara kırmızı kart gösterelim” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: