ZOTEV Mütevelli Heyeti Toplantısı gerçekleşti

Divan Başkanlığını Erol Şeref’in yaptığı toplantıda, Açılış ve Yoklama yapıldıktan sonra , Saygı duruşunda bulunuldu.

Gündem gereği Yönetim ve Denetim Raporları,görüşüldü, ibra edildikten sonra 2019 Yılı tahmini bütçesi onaylandı.

Divan Başkanı Erol Şeref,Vakfın bugüne kadar olan çalışmalarını yürüten Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Şeref, “Şunu belirtmeliyim ki, hepimiz bu okuldan mezun olduk.Bu okuldan mezun olan ve bugün ülkenin, kentin birçok önemli noktasında görev yapan çok değerli arkadaşlarımız var.Bu arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz.Okulumuzun özellikle ülkemizin bugününde önemi bir kez daha öne çıkıyor.Üretime dönük eğitimin ne derece önemli olduğu bugün daha net ortaya çıkmıştır.Bu nedenle bundan sonraki çalışmalarımızı daha da güçlendirerek, Vakfımızın güçlenmesi için hepimiz gayret sarf etmeliyiz”dedi

ZOTEV Başkanı Fikret Zaman’da söz alarak, Başta okul müdürüne  öğretmenlerine teşekkür etti.Vakfa verdikleri destek dolayı.

Zaman konuşmasında, “Vakıf ne kadar güçlü olursa yapacağı katkılarda o derece daha büyük olur.Okumuza yeni atanan müdürümüzle birlikte yeni dönemi birlikte planlayacağız.Karşılıklı ortak projeleri hayata geçireceğiz”Dedi

Zaman, daha önce görev yapan ve Alaplı’da göreve devam eden Okul Müdürü Burhan Koyu’yada teşekkür etti.Vakfa yaptığı çalışmalardan dolayı,özellikle okulumuzun Proje okul olarak anılmasında önemli payı olduğuna dikkat çekti.

Zonguldak Teknik ve Endüstiri Meslek Lisesi Okul Müdürü Muhammet Yıldız’da konuşmasında ZOTEV’in çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yıldız, okulumuzun 81 İl’içinde Proje okul olarak Kabul görmesinde ZOTEV’inde önemli katkı sahibi olduğunu bu nedenle Vakıf Yönetim Kuruluna,Mütevelli Heyetine ve tüm üyelere teşekkür ediyorum dedi.

Bundan sonraki çalışmaları birlikte güçlendireceklerini dile getirdi.

Gündem gereği, Dilek ve temennilerde ZOTEV’in önümüzdeki çalışmalarının dahada güçlenmesi ve okulun tarihine ilişin kent bilinci oluşturmak üzere farklı önerilerin konuşulması ile toplantı sona erdi.

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: