Adaylardan Kongreye davet

Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu’na ekip olarak adaylıklarını daha önce duyuran isimler, 23-24 Mart 2019 tarihlerinde yapılacak olan 11’inci Olağan Genel Kurul nedeniyle bir açıklama yaptı.

GMİS Genel Başkan Adayı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı Adayı İsa Mutlu, Genel Sekreter Adayı Hüseyin Kolçak, Genel Mali Sekreter Adayı Volkan Yıldız, Genel Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreteri Adayı Tayfun Demir’in ortak açıklaması şöyle;

“Genel Maden İşçileri Sendikamızın yeni bir hizmet ve mücadele döneminin başlangıç noktası olan 11. Olağan Genel Kurulu, 23 Mart 2019 Cumartesi günü saat: 10.00’da Şemsi Denizer Konferans Salonumuzda yapılacaktır.
Sendikamızda bugüne kadar görev yapmış değerli yöneticilerimizi, tüm üyelerimizi ve emek dostlarını kongremizde aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Genel Kurulumuzun, bölgemiz, ülkemiz, TÜRK-İŞ ve ülkemiz emekçilerinin hak ve demokrasi mücadelesine ışık tutacağına olan yürekten inancımızla 11’inci Olağan Genel Kurulumuzun şimdiden tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz”

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: