TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Büyük İlgi Gördü

Kozlu 19 Mayıs 100. Yıl Ortaokulu’nun TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarımız Büyük İlgi Gördü.19 Mayıs 100. Yıl Ortaokulu olarak başvuru, projelerin kabulü ve diğer aşamalara ait süreçler tamamlanarak 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü sergi gerçekleşti.22 Projenin sergilendiği okul bahçesinde öğretmeninden öğrencisine kadar tüm bireyleri oldukça heyecanlıydı. Okul tarihinde ilk defa TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ na başvuru gerçekleşmiş ve 30 proje kabul edilip 22′ sinin sergilenmesi istenmiştir. Proje sayısının fazla oluşu dikkat çekti.

Fuara Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mansur Gök başta olmak üzere kurum müdürleri, veliler ve çevre sakinleriyle beraber birçok davetli katıldı. Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur Gök tüm projeleri inceledikten sonra, öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiler.

Okul hedeflerinde yer alan sosyal ve akademik başarının artması için “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” nın önemine değinen okul müdürü Ömer Abacı ;”Kozlu’ muzun güzel okullarından olan 19 Mayıs 100. Yıl olarak kalitemizi her geçen gün arttırmaya gayretliyiz.” diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: