100.kuruluş yılında Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının 100.kuruluş yılı olan 2019 yılında, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının yüzyıllık geçmişini kapsayacak şekilde hazırlığı başlatılan kitap yazımı için Maden Mühendisi Yerel Tarihçi Ekrem Murat Zaman, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’i ziyaret etti.

Böyle bir çalışma başlatılmasından dolayı Metin Demir’e teşekkür eden Ekrem Murat Zaman, Kitap yazımına katkı vermekten dolayı mutlu olacağını belirterek, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının geçmişine yönelik olarak elinde mevcut olan bir miktar bilgi ve belgeyi USB ortamında Metin Demir’e sundu.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, 100.Yılında odamızın, ilimizin, endüstrimirasımızın, yüzyıllık geçmişini rafine bir şekilde ortaya koyan kaynak bir kitap yapmayı hedefliyoruz. İlimizin geleceğinin planlanmasında Üyelerimize, Kamukurumlarına, araştırmacılara kitabımız kaynak olacak. Maden Mühendisi Yerel Tarihçi Ekrem Murat Zaman da bu konularda çalışma yapan değerli bir yazarımızdır. Kendisinin kitabımız için vermiş olduğu, vereceği katkıları çok önemli buluyoruz. Kendisine yapmış olduğu ve yapacağı katkılar için şimdiden teşekkür ediyorum dedi.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: