Karadeniz Gazeteciler Federasyonundan KGD’ye ziyaret

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Gazeteciler Federasyonu ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Alpaslan Zonguldak’a gelerek Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD)ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Erişen ve Alparslan’ı KGD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emen, Başkan Yardımcısı Seyfi Boyraz, Yöneticiler Gürkay Gündoğan, Ergin Özkul ve eski dernek Başkanımız ve yönetim kurulu üyesi Osman Sav karşıladı.

Erdoğan Erişen, ziyaretlerinin amacını şu şekilde açıkladı. “Konfederasyon olarak bizler belirli zamanlarda üye derneklerimizi ziyaret ediyoruz. KGD ve Karabük’te de dernek seçimleri yapıldı. Karadeniz’den başlayan ziyaretlerimizin Zonguldak kısmında da sizleri ziyaret edelim dedik. Mustafa Emen ve yeni yönetimine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.”

KGD Başkanı Mustafa Emen yapılan bu ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek çalışmalarında başarılarının devamını diledi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: