Elvanpazarcık Dönüşüm Sanayi Sitesi Ham Yol İşi Çalışmaları Başladı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışılmakta olan projelerinden biri olan ” Elvanpazarcık Dönüşüm Sanayi Sitesi ” kurulum çalışmaları kapsamındaham yol işi çalışmaları başladı.

Sanayi Sitesi Kurulumu ve ham yol işi  ile ilgili açıklama yapan ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, geçtiğimiz hafta sonu Elvanpazarcık Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Uuzun ile birlikte , kurulum çalışmalarına başlanan sanayi sitesinin , yol ve ulaşım güzergahını yerinde inceledik . Hayvan Barınma ve Tedavi Merkezi önündeki kavşaktan girişi olacak şekilde tasarlanan yol çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor.

Planlanan iş takviminegöre , belirlenen sürede bu yol yapımı tamamlanacak . Bu sayede Dönüşüm Sanayi Sitemizin bulunacağı alan, ana arter yola çok daha yakın , zahmetsiz ve hızlı bir şekilde ulaşımı sağlanacak hale gelecektir.Şehirleşme baskısı altında olan , sokak aralarında kalmış , malzeme ve ürün sevkiyatları esnasında  sorunlar yaşayan esnaf , yatırımcı ve potansiyel  girişimcilerimiz için bu ve benzer sorunları ortadan kaldıracak şekilde , daha modern bir sanayi sitesi planlayarak bu projeyi geliştirmeyi ve hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Yol yapımı konusunda göstermiş olduğu gayretler ve çalışmalarından dolayı  Orman Bölge Müdürümüz Sayın Zekeriye Beyazlı’ya çok teşekkür ediyorum.

Elvanpazarcık Dönüşüm Sanayi Sitesinde yer almak isteyen yatırımcılarımızın odamıza müracaat etmelerini bekliyoruz. Sanayi Sitemizin ilimize hayırlı olmasını diliyorum.Dedi…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: