Nuri Genç adaylığını açıkladı, “Her zaman kişilerden yana değil partimden yana tavır koydum”

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) kongre takviminin belli olmasıyla birlikte ilçe başkanları da bir bir ortaya çıkmaya başladı. CHP Zonguldak’ın ilçelerinden Kozlu İlçe Başkanlığı için emekli öğretmen Nuri Genç adaylığını parti binasında resmen açıkladı.

Açılış konuşmasını Mevcut İlçe Başkanı Seyfettin Ceylan yaptı. Ceylan, “Demokratik bir hak olan aday olma hakkı nedeniyle CHP Kozlu İlçe Başkanlığına aday olan ağabeyimiz, değerli öğretmenimiz Nuri Genç’ çıktığı bu yolda başarılar dilerim”dedi

Daha sonra söz alan CHP Kozlu İlçe Başkan Adayı Nuri Genç; Kişisel öz geçmişini kısaca ifade ettikten sonra, Genç, açıklamaya destek veren tüm partili dostlarına teşekkür etti

Nuri Genç sözlerini şöyle sürdürdü, “Bugüne kadar partimin verdiği tüm görevleri yerine getirmeye çalıştım.Her zaman kişilerden yana değil partimden yana tavır koydum.

Bugün Kozlu’lu partililerimize farklı bir alternatif sunabilmek için aday oluyorum.Ana ilkem her zaman ortak akıldan ve kollektif çalışmadan yanayım.Ortak çalışma gruplarıyla birlikte siyaset yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum.O nedenle adaylığıma da karar verirken birlikte çalışmalar yürüttüğümüz arkadaşlarımızın görüş ve önerilerine değer verdim ve birlikte karar aldık.

“Amacımız parti içi demokrasiyi güçlendirmek”

Amacımız parti içi demokrasiyi güçlendirmek,üyelerimizin görüş ve önerilerini dikkate alacak parti içi demokratik kanallara işlerlik kazandırmaktır.Kamuoyunda da güçlü karşılığı olan bir ilçe örgütü yaratmaktır.Parti içi komisyonları sürekli aktif tutmak,kadın ve gençlik kollarımızı kendi iradeleriyle oluşturulmasını sağlamaktır.Parçalanmış örgütsel yapıyı,kararlı,ilkeli ve bağımsız davranışlarla güçlendirmek ve örgütsel bütünlüğü sağlamak temel yaklaşımımızdır.

“Kararlı ve ilkeli olarak birlikte yola çıkıyoruz”

Parti içi sevgi ve saygının güçlendiği dayanışma duygularımızın yükseldiği cesur,kararlı ve ilkeli tavırlarla ortak çalışma anlayışıyla güçlü bir örgüt yaratmayı düşünüyoruz.Bunu yapabilecek yeterli sayıda üyeye sahibiz. Yeter ki özgür çalışma ortamını kuralım.Parti içi sıcak bir atmosfer yaratalım.Bu inançla kararlı ve ilkeli olarak birlikte yola çıkıyoruz”

CHP Kozlu İlçe Başkan Adayı Nuri Genç’e, eski İl Başkanlarından Ali Osman Odabaş, Osman Yayla, Ahmet Altun,Yavuz Boz, Merkez İlçe önceki dönem Başkanı Fikret Zaman, Kozlu eski İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Cengiz Bank, İl Genel Meclis Üyeleri,Belediye Meclis Üyeleri,partililer katıldı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: