Şahin; “Millieğitim Kurumu çok iyi yönetilmesi gerekiyor”

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Müdür vekilliğine atanan Harun Akgül’ü ziyaret etti.Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu Bağlı sendikaların , Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören,  Türk Haber-Sen Şube Başkanı Necmettin Bebek yönetimi ile birlikte Milli Eğitim Müdür vekili Harun Akgül’ü ziyaret ettiler.Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören; “”Biz büyük bir aileyiz. Yaklaşık 100 bin öğrenci Zonguldak genelinde 7 bin çalışanla beraber çok güçlü ve büyük bir aileyiz”                  

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Müdür vekilliğine atanan Harun Akgül’ü ziyaret etti.

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu Bağlı sendikaların , Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören,  Türk Haber-Sen Şube Başkanı Necmettin Bebek ve Türk Eğitim-Sen yönetimi ile birlikte Milli Eğitim Müdür vekili Harun Akgül’ü ziyaret ettiler

Türkiye Kamu-Sen il Başkanı Kadir Bacıoğlu ziyarette yaptığı konuşmada şunları ifade etti;

“Tabi bunun içinde kendisinden Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak beklenti ve temennilerimiz var. Bizim beklenti ve temennilerimiz, bu makamların vebalinin yüksek olduğu bilinci ile değerli müdürümün kurumunda adil bir şekilde, tarafsız bir yönetim sergileyerek, ilimizde Milli Eğitim Müdürlüğü’nü, Milli Eğitim camiasının noksanlarını tamamladıktan sonra hak ettiği başarılarla anılır bir hale getirmesi. Bizim temennimiz müdürümüzden bu ama bunları söylerken de biz inanıyoruz ki, Harun Bey bunları başaracak bilgi, birikime sahip. İnşallah Milli Eğitim camiasında huzursuzluklara meydan vermeden, arkadaşlar arasında birlik, beraberliği sağlayarak tabiri caizse kurumda bir aile bütünlüğü oluşturarak, inşallah Zonguldak’ı Milli Eğitim’de Türkiye genelinde hak ettiği seviyelere çıkaracağına inanıyorum. Bunu söylerken de, müdürümün yapacağı her türlü olumlu çalışmalarda bilmesini istiyorum ki, yanında olacağız. Gücümüzün yettiği kadarıyla kendisine destek vereceğiz. Bizim Türkiye Kamu-Sen olarak kendimize özgü bazı davranışlarımız da var ki, olası hatalarda biz geleceğim müdürümüzle paylaşacağız, istişareler yapacağız. Kurumdaki eksik ve aksaklıkları biz kendisine iletip, kendisinden bu konularda da yardım ve düzeltme talebinde bulunacağız. Umuyorum, karşılıklı istişare ile bütün Türkiye Kamu-Sen içerisindeki Türk Eğitim-Sen ile dönem dönem istişare ile kurumu başarılı bir şekilde yönetir Harun Bey. Ben tekrar başarı dileklerimi iletiyorum. Temennim o, inşallah Zonguldak’ta Milli Eğitim başarılarla anılan bir kurum olur.” dedi.

Ören; “Yaklaşık 100 bin öğrenci Zonguldak genelinde 7 bin çalışanla beraber çok güçlü ve büyük bir aileyiz”

Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören de yaptığı konuşmada, “Biz büyük bir aileyiz. Yaklaşık 100 bin öğrenci Zonguldak genelinde 7 bin çalışanla beraber çok güçlü ve büyük bir aileyiz. Bu kurumun içerisine girmediği aile yok. Herkesin gözü bizde. Onun için devletin içerisindeki önde gelen kurumlardan bir tanesi Milli Eğitim Bakanlığı. Bu anlamda çok iyi de yönetilmesi gerekiyor, çok ciddi bir birlikteliğe, çalışma barışına ihtiyacı var. Umarım, bu dönemde çalışma barışının yeniden tesis edildiği, insanların buraya gelirken arkasında soru işaretlerinin bulunmadığı bir çalışma ortamının yaratılmasının oluşturulmasını mutlaka biz Sayın müdürümüzden talep ediyoruz. Sayın Başkanın da ifade ettiği gibi Harun Bey, Milli Eğitim’in bütün kademelerinde çalışmış, bizim de yakinen tanıdığımız insana değer veren, kurum ve kuruluşlara değer veren bir anlayışa sahip. Bunun da özellikle Türk Eğitim-Sen ile beraber Milli Eğitim Müdürlüğü’nün beraber başarıya koşma anlamında, çalışma barışını tesis etme anlamında hep beraber çalışma yapmak istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: