Kantarcı, Kentleşme ve İmar Sorunları”konulu konferansta konuşacak

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, bu kez, Ankara Üniversitesince düzenlenen2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı’na konuşmacı olarak davet edildi. Konferansın konuşmacıları arasında yurtdışından pek çok isim de yer alıyor

Yaptığı belediyecilik uygulamaları nedeniyle farklı kesimlerin ilgi odağı haline gelen Çaycuma Belediyesi, bu kez, Ankara Üniversitesinin 30 Ocak-2 Şubat tarihleriarasında düzenlediği“2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı”na(ICREDM 2020) davet edildi. Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Ankara’da 4 gün sürecek olan konferansın 2. gününde “Belediye Başkanlarının Bakış Açısıyla Kentleşme ve İmar Sorunları” başlıklı oturumda, düşüncelerini paylaşacak. Gayrimenkul, inşaat, imar ve finans alanlarında yerli ve yabancı deneyimleri buluşturmayı amaçlayan konferansın açılış konuşmalarını Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan YardımcısıHasan Suver, Ticaret Bakanlığı Bakan YardımcısıSezai Uçarmak, TBMMBayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkan VekiliMetin Yavuz yapacak. Konferansta 2 farklı salonda, yerli yabancı seçkin yüzlerce uzman tebliğ sunacak.

 

4 Belediye Başkanı Birlikte Aynı Oturumda Yer Alacak

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, konferansın ikinci günü olan 31 Ocak Cuma günü, 14.00 ile 15.45 saatleri arasında yapılacak“Belediye başkanlarının bakış açısıyla kentleşme ve imar sorunları” başlıklı oturumda bir tebliğ sunacak. Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan VekiliProf. Dr. Şükrü Karatepe ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’in onur konuğu olarak yere alacağı oturumda, Kantarcı’nın yanı sıra,Tokat Belediye BaşkanıAv. Eyüp Eroğlu, Kütahya Belediye BaşkanıProf. Dr. Alim Işık, Melikgazi Belediye BaşkanıDr. H. Mustafa Palancıoğlu, Şahinbey Belediye BaşkanıMehmet Tahmazoğlu da konuşmacı olarak yer alacak. Oturumun moderatörlüğünüKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı ve Tarihi Kentler Birliği BaşkanıHayrettin Güngör yapacak.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: