BEÜ’si Batı Karadeniz Ekonomi ve Finans Zirvesine Ev Sahipliği Yaptı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İktisat, İşletme ve Maliye öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen Batı Karadeniz Bölgesi’nin ilk ve en büyük Ekonomi ve Finans Zirvesi “Ekofin 2020” üniversite ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

22 Şubat Cumartesi günü Sezai Karakoç Kültür Merkezinde ‘Küreselleşme Sürecinde Türkiye Ekonomisi’ temasıyla düzenlenen, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyfullah Kara, akademik personel ve öğrencilerin katıldığı zirvede, Actus Portföy Yönetimi Yatırım Komitesi ve Foder Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sağman, Ideasoft Pazarlama Uzmanı Deniz Şahin, GCM Yatırım Araştırma Müdür Yardımcısı Kudret Ayyıldır, Ata Portföy Genel Müdürü ve Foder Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gerz, TEB Yatırım Teftiş Kurulu Başkanı Emre Şenel,  Ahlatçı Yatırım Araştırma Müdürü Barış Ürkün, Ahlatçı Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Tonguç Erbaş ve Danışman Yazar İnan Acılıoğlu panelist olarak yer aldılar.

Çevre illerden de katılım sağlanan,  sabah ve öğle olmak üzere 5 oturumdan oluşan zirvede, ekonomi ve finans dünyasının önde gelen isimleri;  “2020 yılında Küresel Piyasalar ve Türkiye Ekonomisi/ İç Denetçilerin Sahip Olması Gereken Yetkinlikler”, “Finansal Piyasalarda İstihdam”, “Sermaye Piyasalarında Kariyer ve Sermaye Piyasası Ürünleri”, “Dijital Dönüşüm ve Değişen Organizasyonlar”, “Günümüzün Girişimcilik Platformu: E- Ticaret”   konu başlıklarında katılımcıları bilgilendirdiler.

Öğrencilerinden büyük ilgi gören Ekonomi ve Finans Zirvesi’nin sonunda, panelistlere teşekkür belgeleri verildi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: