Kent Konseyinden; “Sağlık çalışanlarımıza koruyucu siperlik”

Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Yesari Sezgin, yayınladığı basın açıklamasında; “Atatürk Devlet hastanesi başhekimimize ve Kadın doğum hastanesi başhekimimize toplam 350 adet koruyucu siperlikleri sağlık çalışanlarımızın kullanımı için teslim ettik”diye ifade etti

Açıklamada şu bilgiler yer aldı; “Zonguldak kent konseyi olarak Toplum sağlığı için her türlü riski göze alarak çok zor şartlarda görevlerini yapmaya çalışan ve en büyük risk grubunda olan sağlık çalışanlarımızın alkışları hakkettiğini biliyor ve kendilerine binlerce kez teşekkür ediyoruz.

Desteğin alkışın ötesine geçmesi gerektiğini düşünerek Zonguldak kent konseyi olarak yapabileceğimiz ne olabilir diye düşünerek  sağlık çalışanları için yüz koruyucu siperlik yapımına karar verdik. İl sağlık müdürümüz Sayın Ertuğrul Güner ve Atatürk Devlet hastanesi başhekimi sayın Hasan Tosun ile de yaptığımız istişare sonrası  gerekli malzemeleri temin ederek kent konseyi üyesi gönüllü bayanlarımız  ile evlerimizde hijyen kurallarına da uyarak koruyucu siperlik üretimine başladık.

Bugün itibarı ile Atatürk Devlet hastanesi başhekimimize ve Kadın doğum hastanesi başhekimimize toplam 350 adet koruyucu siperlikleri sağlık çalışanlarımızın kullanımı için teslim ettik. Üretimimiz devam edecek ve hastanelerimize yüz koruyucu siperlik desteği vermeye devam edeceğiz.

Cephede en önde görev yapan kıymetli sağlık çalışanlarımıza tekrar teşekkür ediyor. Bizlerde evlerimizde kalarak onlara yardımcı olmak istiyoruz ve çağrımızı tekrarlıyoruz.

Evde kal Zonguldak iş ciddi..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: