Başkan Posbıyık mutlaka bir çözüm bulur

Türkiye Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Arzu Kara, salgınla mücadele döneminde meslek örgütü başkanı olarak oldukça çaba sarf edenlerden biri.Tüm eksiklikleri kamuoyu ile paylaşarak sağlık emekçilerinin çalışmalarına yardımcı olup çözüm yolu arıyor.

Arzu Kara’nın bu kez talebi, Kdz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’tan

Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Arsu Kara sosyal medya facebook sayfasından, “SAĞLIK ÇALIŞANLARI ADINA KDZ EREĞLİ BELEDİYESİNE SESLENİYORUM. Pandemi ile mücadelenin ağır yükü omuzlarında olan Sağlık çalışanlarımıza belediyelerimiz başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlardan çeşitli destekler sağlanarak sorunları çözülmeye çalışılmaktadır.

Bu konuda gerekli hassasiyeti gösteren tüm belediye başkanlarımıza kamu kurum yöneticilerimize ve Çalışanlarına teşekkür ederiz.

Üniversite hastanemizde görev yapan Kdz.Ereğli ilçemizde ikamet eden sağlık çalışanlarının mesaiye geliş gidişlerinde sorun yaşamamaları ve kolaylık sağlanması için, Kdz.Ereğli Belediyesine yazılı ve sözlü müracaat ederek bu sağlık çalışanlarımıza özel 1 adet servis aracı talep ettik.

Bu zor günlerde Sağlık Çalışanlarımız adına talep ettiğimiz Servis Aracı tahsisi ile ilgili ne yazık ki bir gelişme olmadı .
Kdz Ereğli Belediyesi Yetkililerine Servis Aracı tahsisi için bir kez daha çağrıda bulunuyorum . Lütfen Sağlık Çalışanlarımızın isteklerini dikkate alın. Bu konu çözülemeyecek kadar zor mu.”diye ifade etti

Kdz.Ereğli Belediyesi Başta Belediye Başkanı Halil Posbıyık olmak üzere tüm kadro bu sınavda önemli mesafe kat ettiler,umuyoruz sağlık çalışanlarının bu talebini de Başkan Halil Posbıyık çözer.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: