Demir; ‘’İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’’ Müracaatları Devam Ediyor.”dedi

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yaptığı açıklamada, TOBB’un öncülüğünde, Oda ve Borsalarımızın katkılarıyla üyelerimiz içinDenizbank ile başlatmış olduğumuz yeni ‘’Nefes Kredisi’’ ileHalkbank ile başlatmış olduğumuz ‘‘İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’’ müracaatları devam etmektedir.

Nefes Kredisi’nden istifade etmek isteyen cirosu 25 milyon TL’nin altında olan Odamız üyesi işletmeler Odamızdan alacakları üyelik belgesi ile Zonguldak Denizbank şubesine başvurabilecekler.

Nefes Kredisi’nde, üyelerimiz 2020 yılı sonuna kadar ana para ve faiz ödemeyeceklerdir. Geri ödemeler yıllık brüt %7,5 faiz oranı ile 2021 yılında aylık olarak 12 eşit taksitle yapılacaktır. Daha fazla üyemizin istifade edebilmesi için kredi’de üst limit 50 bin Tl. olarak belirlenmiştir. Kredinin %80’i Hazine destekli KGF kefaleti kapsamında olacaktır.

İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’nden istifade etmek isteyen yıllık cirosu 3 milyon  TL’yi aşmayan gerçek kişi(şahıs) işletmesi odamız üyesi işletmeler,müracaatlarını internet üzerinden https://www.halkbankkobi.com.tr/IseDevamDestegi%E2%80%93KucukIsletmeCanSuyuKredisi.aspx  linkinden online olarak yapabileceklerdir.

İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’nde üyelerimiz 25 bin TL krediyi %7.5 faiz oranı, 6 ay anapara ve faiz ödemesiz 36 ay vade ile kullanabilecek, Nakit İşletme Kredisi, KGF kefaleti ile kullandırılacak olup, KGF kefalet oranı kredi tutarının %80’i kadar olacaktır. Üyelerimiz ayrica 25 bin TL limitli Paraf Kart alabileceklerdir, dedi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: