Sarı; “Zonguldak’taki En Büyük Sıkıntı İşsizlik”

Yeniden Refah Partisi Zonguldak İl Başkanlığı tarafından kahvaltılı basın toplantısı düzenlendi. Berrak Simit sarayı’nda düzenlenen programa İl Başkanı Necdet Sarı ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ile çok sayıda partili topluluğu katıldı. Zonguldak’ta en büyük sorunun işsizlik olduğunu söyleyen Sarı, “Ekonomi şu anda kredilerle dönüyor. Bu da insanlarımızın aşırı derecede borçlanmasıyla ağır bir yük altına girmesine sebep oluyor. Bunun etkisini önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz. Yeniden Refah Partisi olarak iktidara geldiğimizde kaynak paketimiz hazır. Bu darboğazı biz çözeceğiz.

Sarı, “Geleneksel hale getirdiğimiz basında kahvaltı programının ikincisini yapıyoruz. Pandemi nedeniyle uzun bir ara vermiştik. artık baktık ki çok çok farklı bir değişiklik olmuyor bundan sonraki süreçlerde her 3 ayda bir Bu kahvaltılı basın toplantısını düzenli olarak yapacağız, Zonguldak’ta ki gündemi bir şekilde değerlendirmeye alacağız. bu toplantıdaki amacımız basın emekçisi kardeşlerimizle iyi diyaloglarda bulunmak ve Zonguldak sorunlarını dile getirmektir.”Dedi.

Türkiye’yi düzeye çıkaracak ekonomik kaynak paketlerinin hazır olduğunu vurgulayan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Necdet Sarı, “Parti olarak iktidara geldiğimizde bu ekonomik darboğazı giderecek  kaynak programlarımız hazır. Biz hazırlamış olduğumuz kaynak paket programımızla bu sıkıntıları (işsizlik ve ekonomik sorunları) aşacağız.” şeklinde konuştu.

Sarı, “Biz Parti olarak kısa sürede büyük kongremizi yaparak seçime girmeye hak kazanan 15 partiden birisiyiz  ve çok iddialıyız. Fakat üzülerek belirtmeliyim ki ulusal basında bizden bahsedilmiyor. Ancak seçime girip girmeyeceği bile belli olmayan partiler (Deva-Gelecek) gündeme getiriliyor. Biz burada sahada yeniden Refah Partisi’ne halkın ilgisini görüyoruz ve bundan memnunuz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: