Lojistik Merkezi Kurulması Çalışmaları Başladı…

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının girişimleri neticesinde, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansınca başlatılan ‘’ Lojistik Merkezi Araştırma ve Ön Fizibilite Raporu ‘’ hazırlama işi için Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasımeclis salonunda toplantı yapıldı.

Toplantıya Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Zonguldak Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mustafa Ayhan İnanır, Strateji Geliştirme ve Programlama Birim Başkanı Mehmet Çetinkaya, Uzman Kübra Birhan ve yüklenici firma Politik Analiz Laboratuvarı ( PAL ) yetkilileri katıldı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Filyos Vadisi Projesinin İlimiz, Bölgemiz ve de Ülkemiz için çok önemli bir proje olduğunu ;Filyos Projesi ile gerek ekonomik alanda , gerekse sosyal yaşamda çok önemli değişim ve dönüşümler yaşayacağını; mevcut sektörlerin her açıdan büyüyüp gelişeceğini , bununla birlikte yeni yeni sektörlerin hayat bulacağını ifade etti.

Filyos Limanı ve Filyos Endüstri Bölgesinin hayat bulması ile bölgemiz aynı zaman da bir Lojistik Üs haline gelecek. Şimdiden buna hazırlıklı olmalı, süreci yönetmeliyiz.

Başta Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz olmak üzere Lojistik Merkez çalışmalarımıza katkı veren kurum ve kuruluşların yetkililerine ve iş insanlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: