Demir; “Kilimli İlçemize yatırım ve istihdam için yeni girişimler yapmak istiyoruz”

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir “Kilimli 5. Bölge Desteklerinden Yararlanmalıdır.”dedi ve ekledi, “Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Kararda 21 Ağustos 2020 tarihinde yapılan değişikliklerle Kilimli İlçesine yapılacak yatırımlar Organize Sanayi Bölgesi dâhilinde yapıldığı takdirde 5. Bölge desteklerinden yararlanabilecek”.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’in daveti üzerine Kilimli Kaymakamı Nevzat Taşdan, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Kilimli Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özkan Öztürk, Kilimli Milli Emlak Müdür Vekili Gürol Dikmen, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Kilimli’li iş insanı Hamdi Öztürk, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Kilimli’li İş İnsanı Vahdettin Velioğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya’nın katılımları ile ZonguldakTicaret ve Sanayi Odası Meclis salonunda Kilimli ilçesi iş fırsatlarının yeni yasal düzenlemelerçerçevesinde değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Kararda 21 Ağustos 2020 tarihinde yapılan değişikliklerle Kilimli İlçemiz önemli avantajlar elde etti. Bu avantajları kullanarak Kilimli İlçemize yatırım ve istihdam bağlamında yeni girişimler yapmak istiyoruz. Tabi yatırım deyince bu işin olmaz ise olmazı sanayi parselleri oluşturabilmek.

Bu amaç ile Kaymakamımız, BelediyeBaşkanımız, Milli Emlak Müdür Vekilimiz ve İş İnsanlarımız ile bir araya geldik. Akla akıl katarak, kurumlar arası işbirliği ile burada planlı sanayi parselleri oluşturarak Kilimli İlçemizde mevcut işletmeleri kentleşme baskısından kurtarıp, büyümelerine fırsat sağlamış olacağımız gibi ilçemizde yeni yatırımların ve istihdamında önünü açmış olacağız. Kilimli ilçemiz 5.  bölge desteklerinden yararlanmalıdır.İşbirliklerinden dolayı Sayın Kaymakamımıza, BelediyeBaşkanımıza, Milli Emlak Müdür Vekilimize teşekkür ediyorum dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: