Türkiye Tüketici Hakları Federasyonu ZGC’de

Türkiye Tüketici Hakları Federasyonu Genel Başkanı Aziz Koçal beraberinde yönetim kurulu üyeleri  ile birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti ( ZGC)  Genel Başkanı Derya Akbıyık’ı Cemiyet Genel Merkezinde ziyaret etti.

Ziyarette Federasyon başkanı Aziz Koçal dışında, Tüketici Hakları Derneği Genel Başkanı Turhan Çakar, Tüketici Hakları Derneği Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Polat, Tüketici Hakları Derneği Hukuktan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Ayça Sezgin, Tüketici Hakları Derneği Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sinem Kaya, Tüketici Birliği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Dilek, Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu ve Zonguldak Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Küçükkaya Hazır bulundu.

Akbyık’’  Bazı promosyonlarda  halk kandırılıyor’’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti ( ZGC) Genel Başkanı Derya Akbıyık “ Tüketici hakları olarak Federasyonların ve illerde ki şubelerin çok önemli görevler üstlendiğini, yapılan alışverişlerde  bazı promosyonlarda halkın kandırıldığını , aldatıldığını ifade ederek, özellikle GSM telefonlarında ki kampanyalarda ve  internet ağları ile ilgili kampanyalarda çağrı merkezlerinin bazılarının doğru bilgiyi vermediğini ve bununda halkı maddi yönden mağdur ettiğini belirterek bu konuda Tüketici Hakları Federasyonunun ve şubelerin gerekenleri şikayet nezdinde yapması gerektiğini ifade etti. ,

Akbıyık, Türkiye tüketici hakları Federasyonu başkan ve yönetim kurulunu  daha geniş bir program dahilinde olmak üzere Zonguldak’a davet etti.

Koçal ‘’Her türlü önem arz eden şikayeti değerlendiriyoruz.

Türkiye Tüketici Hakları Federasyonu Genel Başkanı Aziz KOÇAL ise açıklamasında “Bize gelen her şikayeti değerlendiriyoruz. Şubelerimizde bu konuda çalışma yapıyor. Sizlerinde ifade ettiği eksikler üzerinde çalışma yapacağız. Basın bizim için önemlidir. Tüketici haklarının korunması adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz. ” dedi.

Ziyaret çeşitli fikir görüş alışverişleri ile sona erdi. Ziyarette ZGC onur kurulu üyesi gazeteci Sermet Aksu,, Şafak Gazetesi köşe yazarı Meryem Demir ve Son Posta gazetesi imtiyaz sahibi Z. Aysun Doruk, hazır bulundu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: