Özel İdare taşınmazlarını satıyor

Zonguldak İl Genel Meclisi, 12 katlı iş merkezindeki Özel İdare’ye ait 8,9,10,11 ve 12. katların satışını onaylandı. Zonguldak İl Genel Meclisi’nin Kasım Ayı 14.Birleşimi İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis açılış ve yoklama ile başladı, ardından bir önceki oturumu ait toplantı tutanak özeti okunarak oylandı.

Komisyonun Çalışmasına Devam Kararı..

Zonguldak İl Özel İdaresinde çalışan personellerin durumları ile ilgili Plan ve Bütçe ile İçişleri Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 31 – 12 sayılı raporlarının görüşüldü. Raporda komisyon çalışmalarını devam ettirdiği belirtildi. Yapılan oylama sonucu komisyonu çalışmasına devam etme kararı alındı.

12 Katlı İş Merkezi’ndeki Özel İdareye Ait: 8,9,10,11,12. KATLARIN SATIŞI ONAYLANDI Mecliste Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait, İlimiz Merkez İlçesi Mithatpaşa Mahallesi 417 ada 3 parselde kayıtlı 937,12 m² yüzölçümlü alanda bulunan, 12 Katlı İş Merkezinin 8,9,10 ve 11-12. katların satışıyla ilgili İmar ve Bayındırlık, Plan ve Bütçe, Sanayi ve Ticaret, Ar-Ge, İçişleri ile Çevre ve Sağlık Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları raporlarının görüşüldü ve 8, 9, 10, 11 ve 12 katların satışını içeren komisyon raporu oy birliği ile kabul edildi. Buna göre satış gerçekleştirildikten sonra İl Özel İdaresi Kokaksu’da bulunan ana binada hizmet vermeye başlayacak. Gelecek toplantının gün ve saatinin belirlenmesiyle birlikte toplantı sona erdi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: