Vali Tutulmaz Ereğli’de sanayi tesislerini inceledi

Vali Mustafa Tutulmaz, Ereğli ilçesinde Avrupa standartlarında, dizel-benzinli ve endüstriyel jeneratör üretimi yapan Güçbir Jeneratör fabrikasında incelemelerde bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakaya,Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet ve Aytaç Karakaya’dan üretimleri konusunda bilgi aldı, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

Kdz. Ereğli’de 40.000 m2 alana kurulu, 20.000 m2 kapalı alana sahip fabrikada ve İstanbul Sultanbeyli’de 5.000 m2 alanda profesyonel kadro ve Türkiye’deki tüm jeneratör firmaları içerinde en gelişmiş makine parkından biri ile üretim yapan Güçbir Jeneratör, Alternatör, Jeneratör Ses İzolasyon Kabini ve Jeneratör Kontrol Panosu, Transfer Panosu imalatını da kendi bünyesinde yapan,

Güçbir Jeneratör , 100’ü aşkın ülkeye yaptığı direkt ve dolaylı ihracatlarla sektörün ihracat satışları en yüksek olan jeneratör firmalarından biridir. Kuruluşta 200’ü aşan çalışan sayısı ile bölge insanına iş kapısı oluşturmuştur. Genç beyinlere önem veren Güçbir Jeneratör bünyesinde aynı zamanda 30’u aşkın mühendisin çalıştığı kuruluşta 200’ü aşkın çalışanı ile istihdama katkı sağlayan Güçbir Jeneratör, yaptığı ihracat ile de ülke ekonomisine önemli ölçüde döviz girdisi sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: