Beyin kanaması geçiren gazeteciden sevindirici haber

Zonguldak’ta geçtiğimiz günlerde çalıştığı ofisinde beyin kanaması geçiren AA Zonguldak Büro Sorumlusu Ferdi Akıllı’nın durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Atatürk Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavisi süren Ferdi Akıllı’nın konuşmaya başladığını belirten Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, “Anadolu Ajansı il müdürü Ferdi Akiıllı arkadaşımızın sağlık durumu ile ilgili ilk gün açıklamada bulunmuştuk, dün ilk gün ile ilgili durumu paylaşmistiik.
Dün AA il muhabiri Gökhan Yılmaz, ile birlikte hem nöroloji hocamız Süreyya Ekem’ den hem de Beyin cerrahi hocamız Ayhan Onk’ ten detaylı bilgileri yüz yüze aldık. Sevindirici gelişmeleri görüyoruz. Bugünde Süreyya hocamız ile telefonda görüştük Ferdi Akıllı, arkadaşımız konuşmaya başladı. Vucudun bazi kisimlarin daki hıssiyatsizlik gitmeye, gerekki hareket etmeler başladı. Dünkü tomografi iyi çıktı. Yarın gene tomografi çekilecek. Son durumu gözlemleyeceğiz. Ailesine de gerekli bilgiler veriliyor. Şuan tüm tedavi nöroloji hocamız Süreyya Eken hocamda. Beyin cerrahi durumu ile ilgili tedaviye gerek görülmedi. Müjdeli haberleri de alıyoruz. Hafta sonu yoğun bakımda geçecek.İnsallah pazartesi servise çıkar düşüncesindeyiz. Son durum budur. Ailesine, meslektaşlarımıza ve Anadolu Ajansı ailesine geçmiş olsun dileklerimizle” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: