Uzun; “Sayın başkanları da çok heyecana kapılmış öyle düşünüyorum”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun ‘ Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın hedefini 3 dönemden 5 dönemi çıkardım ve 4 milletvekili sözlerine cevap verdi.

AKP İl Kadın Kolları kongresinde Belediye Başkanı Alan’ın hedefini 5 döneme çıkardığını söyledi. Zeki Tosun da 4 milletvekili çıkaracaklarını belirtmişti.
Başkan Uzun, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;
“Sayın başkanım o kadar heyecanlı ortamda Sayın başkanları da çok heyecana kapılmış öyle düşünüyorum. Sadece şunu söyleyebilirim ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Geçen seneki performansından sayın başkanım Zonguldak’ta göstermiş olduğu iki senelik performansında zaten bundan sonra da az çok ne yaşayacağı ortadadır. Halk otobüsleri krizi olsun gerek en son kar yağışında ki sıkıntılar olsun hiç bir süreci sağlıklı yönetilmedi. Biz sadece diyoruz ki şu kazandıkları bu dönemi hayırlısıyla bir daha fazla zarar görmeden, Zonguldak’ı Alan yönetemiyor. Aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş. Kendi tabanlarına umudu vermek isteyeceklerdir mutlaka ama gümbür gümbür Cumhuriyet Halk Partisi geliyor. Artık 4 vekil bizden çıkacak. Zonguldak Belediyesi’ne tekrar Cumhuriyet Halk Partisi bayrağı dikilecek. Hem genelde hemde yerel de CHP iktidarı kaçınılmaz.”

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: