Tosun; “Ortak gayemiz Zonguldak daha güzel bir şehir olması”

Memur- Sen İl temsilcisi Kamuran Aşkar, bağlı sendika, Şube başkanları ve yöneticileri AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’u parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Sendika Başkanı Kamuran Aşkar; ziyarette; “ Üçüncü dönem il başkanlığına seçilen Zeki abiye başarılar diliyorum. Çıraklık, kalfalık ve bu ustalık dönemi artık. Bu ustalık dönemi olduğu için Zonguldak adına beklentilerimiz daha fazla. Zonguldak‘a baktığımızda son yıllarda özellikle yollar ve tüneller konusunda bir atılım içersinde. Bu noktada siyasi iradeye teşekkür ediyoruz. Bunlar geç kalan yatırımlar. Şimdiye kadar tamamlanmış olması gerekiyordu. Filyos konusunun hızlandırılmış olması bizleri son derece memnun ediyor.

Türkiye’de açıklanan Enflasyon ile gerçekleşen enflasyon arasında memurlar ve kamu çalışanları adına ciddi sıkıntıların olması genel sorunlar bazında çok ciddi konuşulacak sorunlar var. Ama bugün hayırlı olsun ziyareti yaptık. Başkanımıza hayırlı olsun ustalık döneminde Zonguldak ve Zonguldak’ın sorunlarını çözümü adına aktif rol oynayacağına yürekten inanıyoruz.

Memur Sen olarak aktif rol alacağımıza ve her zaman yanında olacağımızı ifade ediyorum. Zonguldak adına yapılacak eleştirilerden de hiçbir zaman geri kalmayacağımızın bilmesini istiyorum.” dedi.

Tosun;  2023’e kadar yapılması gereken ne varsa bunları yapacağız”

Memur Sen Sendikasının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun; “Ortak gayemiz Zonguldak daha güzel bir şehir olması ve yaşanabilir bir kent olması için uğraşıyoruz. Üçüncü dönem Zonguldak il başkanlığını yapan bir kardeşiniz olarak 2023’e kadar yapılması gereken ne varsa bunları yapacağız.

Bizim gidecek başka bir şehrimiz yok. Belediyemiz mahallelerden başlayarak Zonguldak’ta çok güzel çalışmalar yapıyor, merkezi hükümetimizin de desteğiyle yapılan hizmetler var.

Memur Sen her zaman bizim yanımızda, bize hep destek verdiler. Aynı amaç için hepimiz buradayız. Önümüzdeki günlerde Zonguldak için çok güzel işler yapacağız. Ziyaret için yeniden çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Memur Sen Sendikası İl Başkanı Zeki Tosun’a hediyeler takdim etti.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: