Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerine İade-i Ziyarette Bulundu.

Zonguldak Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerine Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nda iade-i ziyarette bulundu.

Vali Tutulmaz’ı TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Nurcan Abay, İcra Komitesi Üyeleri Ayşen Orhan, Lütfiye Zilan Cenk, Ayşegül Likoğlu ve Seray Sağlam karşıladılar.

Ziyarette kurul üyeleri tarafından Vali Tutulmaz’a kurulun üstlendiği görevler, hayata geçirilen projeler ve çalışılmakta olan projeler ile ilgili bilgiler verildi.

Fotoğraf çekimi ve Hediye takdiminin ardından Vali Tutulmaz kurul üyelerince uğurlandı.

TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Nurcan Abay; Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim, projelerimizi kendilerine arz ettik, Valimiz; çalışmakta olduğumuz projelerimizin hayata geçirilmesi için her zaman katkı vereceklerini söyledi, kendilerine bir kez daha teşekkür ederim. dedi.