ZMETAL Protokol Yürütme Kurulu Toplandı

Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ( ZMETAL ) Protokol Yürütme Kurulu Toplandı.

Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ( ZMETAL ) Protokol Yürütme Kurulu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) meclis salonunda toplanarak mart ayı rutin toplantısını gerçekleştirdi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Protokol Yürütme Kurulu ( PYK ) Başkanı Metin Demir’in başkanlığında yapılan toplantıya, ZTSO Protokol Yürütme Kurulu Üyesi Halil Vecdi Ilgın, Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya,  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin Türkoğlu, ZMETAL  Okul Müdürü Muhammet Yıldız, İl Milli Eğitim Şefi Murat Çolak katıldı.

Toplantıda, ZMETAL öğretmen atama, yönetici görevlendirme konuları ile 2021 – 2022 eğitim öğretim yılında öğrencilere verilecek burslar, sağlanacak staj imkânları, işe girişte öncelik sağlanması, Atölyelerde işletmelere parça başı üretim konuları görüşüldü.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir; Proje okulumuz olan ZMETAL için öğretmen ataması, yönetici görevlendirilmesi ile ilgili süreçleri, Mart ayı içerisinde tamamlamamız gerekiyor. Bu bağlamda okulumuza atama talep eden öğretmenlerimizin taleplerini ve yönetici görevlendirmesi konularını değerlendirdik.

Bununla birlikte 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında okulumuzu tercih eden öğrencilerimize gerek odamız, gerekse üyelerimiz tarafından verilecek bursları, üyelerimizin işyerlerinde sağlayacakları staj olanaklarını, başarılı öğrencilerimizin üye işyerlerinde öncelikli olarak istihdam edilmelerini ve okulumuzun atölyelerinde üyelerimizin ihtiyacı olan bir kısım ürünlerin parça başı üretimi konularını görüştük.

Okulumuzun mevcut başarılı öğrencilerini ve 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında okulumuz tercih eden başarılı öğrencileri desteklemeye devam edeceğiz dedi.   

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: