Aşkar; “Faiz artırımı çok ciddi sıkıntı olduğunu ortaya koymaktadır.”

Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayel ve il yönetim kurulu üyeleri Memur Sen Konfederasyonu Başkanı Kamuran Aşkar’ı ziyaret etti

Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Gelecek parti yöneticilerine teşekkür etti.

Aşkar; “Faiz artırımı çok ciddi sıkıntı olduğunu ortaya koymaktadır.”dedi.

Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar yaptığı açıklamada, faiz ve dövizde ki artıştan endişeli olduklarını belirterek, “Özellikle 2021 yılı için memur maaşlarına yüzde 3 artı 3 artışın olduğu bir dönemde hafta sonuna denk gelen bir devalüasyon İle beraber dövizdeki artışın yüzde 10’ları bulması, bir taraftan yüzde 9 ‘larda seyreden faizin de yüzde 19 ‘lara yükselmesi memur açısından da ve Türkiye’deki her kesim için de çok ciddi sıkıntı olduğunu ortaya koymaktadır.”dedi.

Aşkar, “Zonguldak’ta yatırımların hızlandırılmasını çok önemli buluyoruz. Tüneller, yollar ve Filyos Projesi noktasında çalışmaları çok önemsiyoruz. Çok iyi de buluyoruz.  Ancak Türkiye’nin pek çok ilinin yol sorunu tünel sorunu altyapı sorununun çözüldüğü bir dönemde Zonguldak’ın bu yatırımlardan gecikmeli de olsa faydalanması bizim için önemli ama çok geç kalındığını da belirtmek isterim” dedi.

Kutayer: Bundan Sonra Sahadayız Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Kutayer’de bundan sonra teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını ve bundan sonra sahalarda olacaklarını söyledi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: