Köktürk’ten İlçe Milli Eğitim Müdürüne sorular

Çaycuma Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş’ın bazı okul müdürleriyle birlikte, Ensar Vakfı’nda, yalnızca İslami derneklerin katıldığı bir toplantıya katılmasına bir tepkiler devam ediyor.

CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Kötürk sosyal medya hesabından tepki gösterdi.İlçe Milli eğitim Müdürünün cevaplamasını istediği soruları sordu.

CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk, “Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü, bazı okul müdürleri, İslami vakıf ve dernek yetkilileri, Ensar Vakfı Çaycuma Şubesinde toplanarak eğitimle ilgili sorunları konuşmuşlar!  İlçe Milli Eğitim Müdürüne soralım… Çocuk yurtlarında yaşanılanlar ve hileli bağış gibi haberlerle ismi anılan ve Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı protokolü iptal edilen bir Vakıf’ta, yalnızca İslami vakıf ve derneklerin katıldığı ortamda eğitimin hangi sorunlarını masaya yatırdınız, hangi sorunlarına çözüm buldunuz? ABİDE’nin sonuçlarına göre öğrencilerimizin dört işlem yapma ve okuduklarını anlama konusunda sıkıntıları var.  İlçemizde yaşanılanlara baktığımızda öğrencilerimizin eğitim sorunlarının katlanarak devam edeceğini söylemek yanlış olmasa gerek” dedi. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: