MHP İl Başkanı Demirköse’den Mevkidaşı Keleş’e “DEVA partisinin İl Başkanı sözlerine dikkat etsin”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse, DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş’in açıklamasına sert yanıt verdi.

MHP İl Başkanı Demirköse açıklamasında; “Milliyetçi Hareket Partisine küçük ortak ifadesini kullanan muhalefetin gereksiz minik tabela partisinin küfürbaz İl Başkanına tavsiyem had sınırını aşmaması Milliyetçi Hareket Partisini ağzına alırken dikkatli olmasıdır.

Cumhuriyetin ilk şehri Zonguldak’ın elindeki kaynaklardan haberdar olmayanlar bu ülkenin başına deva değil ancak bela olurlar.

Bizim 50 bin istihdam kapısı var sözümüzü anlama zekasına sahip olamayanlar önce işlerine sonrada aynaya baksınlar.

Bugün 50 bin insan çalışacak sözümüzü hayal görenler, anlaşılan geçmişte sadece TTK da 50 bin, tersanelerde ise 10 bine yakın insan çalıştığından habersizler, uyudukları bellidir uyanmalarını tavsiye ederiz.

Sultan II.Abdulhamid Han döneminde başlayan bütün ülkemiz için stratejik ve ekonomik olarak önemli olan Filyos projesi kapsamında 10 bin doğrudan 30 bin dolaylı yoldan istihdam olması hedef değil gerçektir.

Filyos projesinde Yatırımlar sürmekte, projenin altyapısının tamamlanmasında sona gelinmektedir.

Tersanelerde ise Askeri Gemi üretimi için yapılan girişimler son aşamaya gelmiştir.

Bu olaylardan haberdar olmayanlar, uyuyanlar, şehrimizin gelişmesini, insanlarımızın çalışmasını, üretimin artmasını istemeyenler eleştiri yapmaya devam etmektedir.

Filyos projesi gündemde olmadığı dönemlerde 50 bin kadar insan istihdam edilen Zonguldak ta bugün Tersaneler ve Filyos projesinde 50 bin istihdam hedefi hayal değil gerçektir.

Hiçbir hedefi olmayanların, kafasını kuma gömenlerin, bir avuç kömür için bir ömür feda edenlerin memleketi Zonguldak’a zarar vermelerine asla müsaade etmeyiz.

Ayrıca Deva partisinin İl Başkanı sözlerine dikkat etsin, Milliyetçi Hareket Partisi “DÜŞMAN ÜRETİYORLAR” sözünü ise kendisine iade ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: