Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Susma’nın kuruluşu nedeniyle kutlama mesajı gönderdi.

Mesajda;

SUSMA GAZETESİ 25 YAŞINDA  

Zonguldak ilinde yayınlanan Susma gazetesi 25 yaşına girdi.

Tam 25 yıl, çeyrek asır, devamlı ve sürekli yayımlanması,dağıtılması, okurlarla buluşması gerçekten çok da kolay değil.Çok meşakkatli olduğunu söyleyebiliriz.Hele ki yerel basın bu kadar çok güç koşullardan geçerken, ayakta kalınması,her türlü takdire şayan.

Haftalık yayımlanan gazetemiz ilinin tüm sorunlarına eğilerek gazetecilik bakış açısı ile toplumsal tüm olaylara duyarlılık gösteriyor.Siyaset üzerine yaptığı haberler ve yorumlarda ilgiyle izleniyor ve takip ediliyor.

Susma  Gazetesi yayım politikası ile ilinin sorunlarına önemle eğilirken, özel haberleri  ve röportajları ile güçlü bir şekilde dikkat çekiyor..

Her kesime hitap eden şeffaf bir yayım politikası ile okurlarından çok önemli olumlu tepkiler alınıyor.

Susma gazetesi okunuyor ve takip ediliyor.Bu başarıda tabi ki 25 yıllık bir emek, bilgi ve birikim var.

Susma gazetesinin önemli tirajının yanında, dijital olarak internet haber sitesi ile çok daha okur ile buluşması da ülke ve dünya geneline sağlanıyor.

Dijital yayın için daha üst düzeyde  ve ileriye dönük altyapı çalışmalarının da yapıldığını biliyoruz.

Susma gazetesi çeyrek asrı tamamlamanın gururunu  ve onurunu yaşarken, bugünlere de çok kolay gelinmedi. Hep zor mücadele, hep sabır ve görev aşkı ile yol alındı.

İli temsil eden ZGC de üye olmamakla birlikte, her zaman iyi ilişkilere sahip olduğumuz Susma Gazetesi ailesine cemiyetin tüm kapılarının açık olduğunu bildirir, üye olunmasına mutlu olacağımızı bildiririz.

Başta imtiyaz sahibi Sevim Arı, sorumlu yazı işleri müdürü Bahaddin Arı, Webmaster S. Üstüngel Arı, muhabirler, temsilciler ve dağıtıcıların da 25. yaşını kutlarız. 

Susma Gazetesinin 25. Yaşını kutlarken,Nice yıllara, nice yaşlara.

Hep beraber ve hep birlikte.