ADD’den Amasra Belediye Başkanı Sayın Recai Çakır’a destek ziyareti

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) , Batı Karadeniz Bölgesi Şube Yönetici ve delegeleri  Termik Santral Projesine karşı verdiği direniş ve yapımcı firma tarafından açılan tazminat davasına karşı hukuki mücadelesinde destek amaçlı dayanışma yaptılar.

Konuyla ilgili olarak yapılan basın açıklamasında, “10 Haziran 2021 günü ADD Batı Karadeniz Bölgesi Şube Yönetici ve delegeleri  olarak Bölge Temsilcimiz GYK üyemiz E.Semih Özkök başkanlığında,Amasra Belediye Başkanı Sayın Recai Çakır’a  Amasra bölgesine yapılması planlanan Termik Santral Projesine karşı verdiği direniş ve yapımcı firma tarafından açılan tazminat davasına karşı hukuki mücadelesinde destek amaçlı ziyaret ve basın açıklamasında bulunduk.

 Ülkemizin her bölgesinde,il,ilçe ve beldesinde çevreye zarar veren oluşumlar söz konusu olduğunda tüm şubelerimiz,üyelerimizin de  katılımları sağlanarak yürütülecek mücadeleye destek vermeleri Atatürkçü Düşünce Derneği Örgütü’nün  çevre ve toplum sağlığı duyarlılığı bağlamında  sorumluluk aldığı konuların başında gelmektedir. Bu değerlerimiz uğruna yapılacak her haklı mücadelenin yanında olacağız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: