GERSAN’da Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri tamamlandı

Gersan Elektrik AŞ. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Tuzla ofisinde Genel Başkan Pevrul Kavlak, Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal ve Genel Merkez Yöneticilerinden alınan güç ve destek ile oturarak; toplu sözleşme görüşmesini tamamladı.

Toplantıya sendika adına Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yakup Yılmaz, Şube Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Mali Sekreteri Ferdi Ergün, Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahsun Turan, TİS Uzmanları Kutay Lokum Yasin Aydoğan ve Cem Snaet katıldı. GERSAN AŞ. adına ise Av.Fatma Erdoğan ile İnsan Kaynakları Müdürü Şentürk Yılmaz ve İK Uzmanı Aysun Bayır birlikte katıldılar.

Mutabakata bağlanan Toplu İş Sözleşmesi sonrasında yapılan açıklamada; “Bu süreçte bizleri biran olsun yalnız bırakmayan Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Halil Faki Erdal’a; Genel Merkez Yöneticilerimize, Kdz.Ereğli Şube Yönetimimize, Gersan Elektrik A.Ş. Baştemsilcimiz ve Temsilcilerimize ve bu başarıda herkesten daha fazla pay sahibi olan Yiğit Gersan Elektrik A.Ş Emekçisine yürekten teşekkür ediyor, hepimize hayırlı olmasını diliyoruz.” denildi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: