Gersan Elektrik AŞ. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Tuzla ofisinde Genel Başkan Pevrul Kavlak, Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal ve Genel Merkez Yöneticilerinden alınan güç ve destek ile oturarak; toplu sözleşme görüşmesini tamamladı.

Toplantıya sendika adına Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yakup Yılmaz, Şube Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Mali Sekreteri Ferdi Ergün, Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahsun Turan, TİS Uzmanları Kutay Lokum Yasin Aydoğan ve Cem Snaet katıldı. GERSAN AŞ. adına ise Av.Fatma Erdoğan ile İnsan Kaynakları Müdürü Şentürk Yılmaz ve İK Uzmanı Aysun Bayır birlikte katıldılar.

Mutabakata bağlanan Toplu İş Sözleşmesi sonrasında yapılan açıklamada; “Bu süreçte bizleri biran olsun yalnız bırakmayan Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Halil Faki Erdal’a; Genel Merkez Yöneticilerimize, Kdz.Ereğli Şube Yönetimimize, Gersan Elektrik A.Ş. Baştemsilcimiz ve Temsilcilerimize ve bu başarıda herkesten daha fazla pay sahibi olan Yiğit Gersan Elektrik A.Ş Emekçisine yürekten teşekkür ediyor, hepimize hayırlı olmasını diliyoruz.” denildi.