4 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan köprülü kavşakta su birikintisi bir metreyi aştı. Karayollarının köprü projesi bir anlamda su altında kaldı.

DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Av. Fatih Keleş, dün gece aniden bastıran ve yaklaşık bir saat süren yağmur sonrası Zonguldak merkez ve Kozlu’da hayatın felce uğradığını söyledi. 
Keleş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Soğuksu’da su baskını. Yeşilmahallede su felaketi.Gazipaşa’da sel felaketi, dükkanları su bastı. Kozlu sahili trafiğe kapandı. Geceden kalanlar. Bu kadar kötü; basiretsiz bir yönetimi hak edecek ne yaptı bu şehir. Lütfen her şeyi yağmura bağlamayın” dedi. 

Köprülü Kavşağı Başınıza Çalın


Bir saat süren sağanak yağış sonrası 4 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan köprülü kavşakta su birikintisi bir metreyi aştı. Tepkilere rağmen devletin milyonlarca lirası harcanarak tamamen hatalı yapılan köprülü kavşakta dün gece ulaşım durdu.

 Kozlu Belediyesinden hiç kimse olaya müdahale etmezken, İlçe Emniyet Müdürlüğü araç sürücülerini yönlendirmeye çalıştı. Milyonlarca liranın hiçe gittiği şaşalı köprülü kavşak daha il sağanak yağışta hatalı olduğunu ortaya koydu. 
DEVA Partisi İl Başkanı Av. Fatih Keleş, yaşanan olaydan sonra, “Köprülü kavşağı alsınlar da başlarına çalsınlar” diye konuştu.