Antalya Kemer’de düzenlenen 11-13 yaş milli takım seçmeleri ve Türkiye Şampiyonası Güreş Müsabakalarında derece elde eden Yayla Ortaokulu öğrencilerimiz Beren KOÇ, Esila Kuş, Ömür TAN, Hazal TABAK; Akçakoca Gençlik Spor Güreş Antrenörü Murat ÇAKIR, Beden Eğitimi öğretmeni Utku DUMAN ve Okul Müdürleri Erol KABA ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali TOSUN’ u ziyaret ettiler.

Antalya Kemer’de düzenlenen 11-13 yaş milli takım seçmeleri ve Türkiye Şampiyonası Güreş Müsabakalarında Yayla Ortaokulu 8/D sınıfı öğrencimiz Hazal TABAK 66 kiloda ve 7/F sınıfı öğrencimiz Beren KOÇ 73 kiloda Türkiye Birincisi(Türkiye Şampiyonu) olmuşlardır. Yine aynı müsabakalarda 8/D sınıfı öğrencimiz Esila KUZ da 62 kiloda Türkiye 3. olmuştur. Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Öğrencilerimizi güreş dalında yetiştiren, müsabakalara hazırlayan okulumuz Beden Eğitimi öğretmeni ve Stad Atletik Spor Kulübü Başkanı Utku DUMAN’a, her türlü imkanı ve desteği sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan YÜKSEL’ e ve başta Murat ÇAKIR, olmak üzere emeği geçen tüm antrenörlere teşekkür eder, başarılarının daim olmasını dileriz.