Öztürk; “Bu hareketi Yönetime yapılmış olarak görüyoruz’’

Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, Teknik Direktör Cafer Aydın ve futbolcu Haluk Türkeri arasında yaşanan kavganın ardından yönetimin kararını açıkladı. 

Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, ‘Burası Zonguldak Kömürspor Kulübü. Burada kişiler değil kulüp bakidir. Kulübün büyüklüğünü bilmeyenlerle, hocaya yapılan, şahsımıza ve yönetim kuruluna yapılan olayı biz kendimize algılıyoruz. Yönetime yapılmış olarak görüyoruz’’ dedi.

 “ Bizde yarayı pansuman etmek zorundayız.”

Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, “Maç haftasına girdiğimiz şu zamanda böyle bir olayın yaşanması hem camiamıza hem de şahsımızı üzmüştür.  Dün akşamdan sonra bugün yönetim olarak acil olarak toplandık. Bir karar alındı, Haluk ile yollar ayrıldı. Olmaması geren bir olaydı. Burası Zonguldak Kömürspor kulübü burada kişiler değil kulüp bakidir. Kulübün büyüklüğünü bilmeyenlerle, hocaya yapılan, şahsımıza ve yönetim kuruluna yapılan olayı biz kendimize algılıyoruz. Yönetime yapılmış olarak görüyoruz.  Bu konuda karar çıktı. Hayırlısı olsun diyelim, olmaması gereken bir olaydı ama oldu. Bizde yarayı pansuman etmek zorundayız. Alınan karar yönetimimiz adına hayırlı olsun’’ dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: