Keleşten, TTK Genel Müdürlüğüne, “Sahi bizim başvuru dilekçemiz ne oldu?”

DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş geçtiğimiz hafta kentimizi ziyaret eden Genel Başkan Ali Babacan’ın gezisini değerlendiren basın açıklaması yaptı. Keleş Babacan’a TTK Genel Müdürlüğünü, Babacan’ın TTK’ya bağlı madene inmesi konusundaki izin konusunu eleştirdi.

Keleş açıklamasında şu görüşleri dile getirdi;

Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan şehrimize gelerek iş insanları, sivil toplum örgütleri ile toplantılar gerçekleştirdi. Esnaf Ziyareti ve maden emekçileriyle buluştu. Genel merkez yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yerin yüzlerce metre altından kömürün nasıl çıkartıldığında bizzat şahit oldu. Partimiz ve Zonguldak’ımız adına çok faydalı bir ziyaret programını gerçekleştirdik.

Programlarımızda bizlere eşlik eden emniyet teşkilatımıza ve Sayın Müdürümüz Fahri Aktaş’a da ayriyeten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Genel Başkanımızın Zonguldak ziyareti öncesinde maden programı dolayısı ile TTK’ya yapmış olduğumuz bir başvuru vardı. Buradan sormak istiyoruz sahi bizim başvuru dilekçemiz ne oldu? Bakanlıkta mı unutuldu? Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Sayın Kazım Eroğlu’na burdan sesleniyoruz. Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’ın Zonguldak programı geride kaldı, artık cevap verebilirsiniz.

Ülkemiz adına üzülüyoruz. Kurumlarımızın ne kadar yıprandığını ve yıpratıldığını her defasında açıkça kamuoyuna gösteriyorlar. Türkiye Taşkömürü Kurumu’nu, Ak Parti Taşkömürü Kurumu gibi görenlere ve maaşını milletten alanların Ak Parti İl Başkanı gibi hareket etmesine tahammül edemiyoruz ve etmeyeceğiz.

Herkes bilmelidir ki bu devran böyle gitmeyecektir.

Vatandaşımızın tokadını ensenizde hissedeceğiniz günler çok yakındadır.

Ülkemizi içerisine düştüğü bu karanlık tünelden çıkaracak olan birikim ve irade kadrolarımızda mevcuttur. Zonguldak’ın DEVA’sı Hazır, Türkiye’nin DEVA’sı Hazır!

Not: Mesele her devrin adamı olmak değil, her devirde adam olmaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: