12-13 Ekim Tarihlerinde Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Düzenlenecek

Seminerlerle ilgili bilgi veren Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir” 2020 yılı Mart ayına kadar yüz yüze olarak Odamızda gerçekleştirilen seminer organizasyonlarını COVİD-19 salgını nedeniyle alınan önlemler çerçevesinde video konferans yöntemi ile online olarak yapıyoruz. Bu kapsamda bu yıl ekim ayında planlanan seminerlerimiz 12-13 Ekim Tarihlerinde video konferans yöntemi ile online olarak gerçekleşecek.

Ticaret Bakanlığı firmaları temel dış ticaret işlemleri, ihracatta sağlanan devlet destekleri ve potansiyel ihraç pazarları hakkında bilgilendirme amacıyla ülke genelinde” Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” düzenliyor. 2020 yılı Mart ayına kadar yüz yüze olarak yerinde gerçekleştirilen Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri organizasyonları COVİD-19 salgını nedeniyle alınan önlemler çerçevesinde online olarak devam ediyor.

Bu kapsamda; Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) koordinasyonunda İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) Genel Sekreterliği eğitim organizasyonu ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 12-13 Ekim 2021 tarihlerinde Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri düzenlenecek.

Seminerlerde; Ticaret Bakanlığı tarafından İhracatta Uygulanan Destek Programları, Ticaret Bakanlığı Kolay İhracat Platformu, İhracatta Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları, Gümrük İşlemlerinin Kolaylaştırılması, Pazara Giriş Engelleri ve Çözüm Yolları, Ticarette Teknik Engeller, 7223 Sayılı Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu ve E-Ticaret / E- İhracat Uygulamaları konuları anlatılacak.

Üyelerimiz seminerlere, odamız web sitesinden de ulaşılabilecek https://zoom.us/webinar/register/WN_3Mm47arFSUyiQ-ySNMy0ow linkinden kayıt yaptırabilir ve katılım sağlayabilirler. Seminer bitiminde katılımcılara beyan ettikleri e-posta üzerinden “Katılım Belgesi” gönderilecektir.  Dış ticaret yapan, dış ticaret yapma potansiyeli olan ve dış ticarete ilgi duyan üyelerimizi seminerlerimize katılmaya davet ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: