Adalet ve Kalkınma  Partisi (AKP) Zonguldak Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı Alaborina Restaurant’ta gerçekleşti

Toplantıya, AKP Zonguldak Milletvekilleri Hamdi Uçar, Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, ilçe ve Belde Belediye başkanları, İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, ilçe ve beldelerin başkanları, eski Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ak Partili Belediye Meclisi ve il Genel Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Toplantıda AKP Parti İl Başkanı Zeki Tosun, konuşmasında; “Karşımızda muhalefet yok. Siyâset yapmıyorlar, psikolojik harp yapıyorlar”

Tosun; “AK Partimiz 20 yaşına ulaştı. Kuruluşundan itibaren erkek ve kız evlatlarımız, gençlik kollarımız, milletvekillerimiz ile aynı yolda yürüyoruz. Çalışmalarımıza hız verdik. Biz, secimden seçime çalışan bir parti değiliz. Hamdolsunki Zonguldak’a damga vurmuş bir partinin mensuplarıyız. Basta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm dava arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Yalan ve algı üzerinden siyaset yapanlar, bugüne kadar hicbir şekilde emellerine ulaşmayacaklardır. Belediye, mevzuat nedir bilmez, muhalefet çıkmış, o proje ne olacak, bu proje ne olacak diye konuşuyorlar. Muhalefet, nefret siyaseti ile kutuplaştırma yapıyor. Bize yetkiyi millet verir, millet alır. 19 yılda neler yaptığımız ortada. İktidara geldiğimizden beri kaç muhtıra, kaç darbe ile karşılaştık. En son 15 Temmuz ile karşı karşıyaydık. 15 Temmuz hain FETÖ saldırısından, Recep Tayyip Erdoğan’ın bir sözüyle halk, ölümüne meydanlara indi. Birbirinden güç alan teşkilatlar olmalıyız. Bana ne, ben bilmem diye bir şey olmamalı. Her şeye rağmen mazeret yok. Şimdi bunun için kurumsal kimlik ile canla başla çalışacağız. Karşımızda muhalefet yok. Siyâset yapmıyorlar, psikolojik harp yapıyorlar. Bizim siyasetimizin amacı, gönüllerin kazanması olmalıdır. İşte o büyük aile, bugün burada. En kısa zamanda Belediye Başkanımızdan Zonguldak’a konferans ve toplantı salonu yapmasını istiyorum. Tüm ekibimiz ile birlikte kenetlenmeliyiz.”