DİSK’e Genel İş Zonguldak Şube Başkanı Enis Dizdaoğlu Bolu Mengen İlçesi Belediyesi, Zonguldak Kilimli İlçesi’ne bağlı Çatalağzı, Gelik Belediyeleri ile Genel İş Arasında TİS imzalandığını duyurdu.

Mengen Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Genel-İş Sendikası Zonguldak Şubesi ile Mengen Belediyesi Personel Hizmetleri Ltd. Şti. arasındaki toplu sözleşme   görüşmelerine DİSK/Genel-İş Sendikası Şube Başkanı Enis DİZDAROĞLU, Mengen Belediye Başkanı Turhan BULUT, İşyeri Sendika Temsilcisi Hakkı KABASAKAL ve belediye personelinin katılımıyla  imzalandı. Taraflar, Sendikanın teklif taslağı ve Belediyenin Mali durumu üzerinde durum değerlendirmesi yaparak. Belediyenin imkanlarını en iyi şekilde kullanarak, insana saygı, emeğe saygı gözetilerek belediyenin imkanları dahilinde en iyi şekilde toplu iş sözleşmesi imzalandı.

 Toplu   sözleşmenin   sendikamız   üyesi   işçi  arkadaşlara hayırlı uğurlu olmasını dilerim.                   

Gelik Belediyesi

Genel-İş Sendikası Zonguldak Şubesi ile Gelik Belediyesi arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri, işveren ve sendika olarak uyum içinde geçti. Tarafllar Belediyenin imkanlarını en iyi şekilde kullanarak, insana saygı, emeğe saygı gözetilerek belediyenin imkanları dahilinde en iyi şekilde toplu iş sözleşmesi imzalandı. Toplu   sözleşmenin   sendikamız   üyesi   işçi  arkadaşlara hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Çatalağzı Belediyesi

Sendikamız (DİSK/Genel-İş ) ile Çatalağzı Belediyesi Personel Ltd. Şti. arasındaki 44 (kırkdört) işçiyi kapsayan Toplu Sözleşme görüşmelerinde Mutlu Sona ulaşıldı.

Toplu   sözleşmenin   sendikamız   üyesi   işçi  arkadaşlara hayırlı uğurlu olmasını dilerim.